Acil Para ihtiyacı olan kişilerin tercih edeceği kampanya olan 10 bin TL destek kampanyası hafta sonu başvuru yapan ve onay alan kişilerin Pazartesi itibarıyla hesabına yatmaya başlayacak. Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda 10.000 TL'ye kadar başvuru yapan kişiler hemen hesaplarını kontrol edebilir ve bu hesaplar ile 10 bin TL'ye kadar ödeme yapmış mı öğrenebilir. Vakıfbank geçen hafta başlatmış olduğu 10.000 TL Destek kredi kampanyasına haftasonu başvuru yapan kişiler 10.000 TL ödeme almak istiyorlarsa Pazartesi günü hesaplarında olacak. 

Vakıfbank ülkemizin kamu Bankası olarak hizmet veren Bankası olmasından dolayı devlet destekli olarak birden fazla kampanya yaparak müşterilerine 10.000 TL'ye kadar ödeme yapma imkanı sunuyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere 10.000 TL ödeme verirken ilk taksit ödemesini 90 gün erteliyor ve toplamda da 36 ay vadeli düşük faizli kredi kullandırıyor. Sizlerde bu kampanyaya başvuru yaptıysanız ve başvurunuzu hafta sonu yaptıysanız değerlendirme Pazartesi itibarıyla yapılacak ve onay verilmesi durumunda 10.000 TL hesabınıza yatacak.

10.000 TL hesabına yatıracak olan vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olması durumunda banka üzerinden istedikleri zaman kredi kullanabilecek. 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda Vakıfbank üzerinden işlem yapabilir. Bu bankada hesabı olan kişiler VakıfBank'ın mobil uygulamasına girerek internet bankacılığı üzerinden de sorgulamasını yapabilir. 

krediler-4

Vakıfbank 10.000 TL destek kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya mobil uygulama üzerinden de 10.000 TL için işlem yapabilirsiniz. VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanyada başvuru formunu dolduran vatandaşlar değerlendirilmeleri hafta içi yapılacağı için hafta sonu başvuru yapan vatandaşlar Pazartesi itibariyle hesaplarına 10.000 TL atabilecek.

Emekli olan çalışan ve devlet memuru olan kişiler için yapılan Bu kampanyada bireysel olarak ihtiyaç kredisi kullanacak ve daha önce bu bankadan kredi alsanız bile hesabınıza 10 bin TL destek ödemesi yatacak. 10.000 TL ye kadar alacağınız bu kredi desteği ile birlikte sizlerde VakıfBank'ın yapmış olduğu diğer ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanabileceksiniz.