Pegasus Hava Yolları kadınlar günü hediyesi var mı? Pegasus kadınlar günü hediyesi gerçek mi doğru mu? Sosyal medyada Pegasus kadınlar gününde hediye dağıtacak yönünde haberlerin çıkması üzerine Pegasus Hava Yolları açıklama yaptı. Pegasus kadınlar günü hediyesi ne?

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşırken sosyal medya platformunda bazı asılsız iddialarla gündeme gelmeye başladı. Bazı firmaların kadınlar Günü'ne özel olarak hediye dağıtacağı iddiaları hızlı bir şekilde yayılırken sosyal medya kullanıcıları ise işin aslı olup olmadığını araştırıyor. Son olarak Pegasus Hava Yolları kadınlar günü hediyesi iddiası gündeme geldi. Peki, Pegasus kadınlar günü hediyesi doğru mu? Pegasus kadınlar gününde hediye mi verecek? Pegasus kadınlar günü hediyesi doğru mu, gerçek mi?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için sayılı saatler kalırken sosyal medyada birçok paylaşım yapılmaya başlandı. Birçok şirket ise Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bazı hediyeler ve indirimlerle kadınları mutlu etmeye çalışıyor. Özellikle son günlerde Pegasus kadınlar günü hediyesi adı altında çok sayıda paylaşımı yapıldı. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri haline gelen Pegasus Hava Yolları kadınlar günü hediyesi arama motorunda da yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki, Pegasus kadınlar günü hediyesi doğrumu? Pegasus kadınlar gününde 2000 TL hediye mi verecek? Pegasus kadınlar günü hediyesi hakkında merak edilenler haberimizde…

Pegasus kadınlar günü hediyesi doğru mu, gerçek mi?

Ülkemizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları bir gün önceden başladı. Birçok ünlü marka da kadınlar Günü'ne özel olarak indirimler yapmanın yanı sıra hediyeler de veriyor. Hediye çekilişleri yapan firmalarda bulunuyor. Firmalar kadınlara yaptıkları jestlerle müşterilerine hitap etmeye çalışırken 8 Mart'ın yaklaşması ile birlikte sosyal medyada bazı asılsız paylaşımlarda yapıldı. Özellikle Pegasus'un kadınlar Günü'ne özel 2000 TL hediye vereceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Pegasus 2000 TL kadınlar günü hediyesi verecek mi? Pegasus kadınlar günü hediyesi gerçek mi?

pegasus-kadinlar-gunu-hediyesi-var-mi-pegasus-hava-yollari-kadinlar-gununde-hediye-mi-dagitiyor

Pegasus kadınlar gününde 2000 TL hediye mi verecek?

Pegasus kadınlar gününde 2000 TL hediye verecek önünde sosyal medyada çıkan haberler sonrası ünlü Hava Yolları şirketi açıklama yapmak zorunda kaldı. Pegasus tarafından yapılan açıklamada internette mesaj yolu ile yayılmaya başlayan Pegasus Kadınlar Günü'ne özel hediye haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Söz konusu haberlerin Pegasus Havayolları ile hiçbir ilgisinin olmadığı belirtilirken aynı zamanda böyle Haberlere vatandaşlar tarafından itibar edilmemesi istendi.