24 Eylül İŞKUR iş ilanları! İŞKUR'dan farklı kadrolarda işçi alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR'da 23 eylül 2019 itibari ile yeni işçi alımı ilanları yayımlandı. Bir çok firma farklı kadrolarda görevlendirmek üzere İŞKUR'dan işçi alımı yapacak. İşçi alımı ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, her bir kadronun iş başvuru şartı farklıdır. İŞKUR'dan hangi meslek gruplarından işçi alımı yapılacağı haberimizde verilmiş olup, ilginizi çeken meslek grubunun üzerine tıklayarak güncel iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

24 Eylül İŞKUR iş ilanları! İŞKUR'dan farklı kadrolarda işçi alımı yapılacak!

Türkiye iş kurumu İŞKUR'dan haftanın başlaması ile birlikte yeni güncel iş ilanları da yayımlandı. Farklı meslek gruplarından işçi alımı yapılacak olup bunlar ise beden işçisi, özel bekçi, aşçı, aşçı yardımcısı, bahçıvan ve bisküvi imalat işçisi gibi kadrolardır. Adaylar belirtilmiş kadroların iş ilanlarını incelemek için haberimizde verilmiş meslek gruplarının üzerini tıklayıp İŞKUR tarafında verilmiş iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirler.

BAŞVURU İŞLEMİ

Başvuru işlemleri için adayların yapması gereken Türkiye iş kurumu İŞKUR adresine giderek üye girişi yapmalı ve ardından online olarak beden işçisi, özel bekçi, aşçı, aşçı yardımcısı, bahçıvan ve bisküvi imalat işçisi gibi kadrolara iş başvurusunda bulunabilirler. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için üye kaydınızın bulunması gerekmektedir.

İŞKUR iş ilanları

Beden işçisi -

Özel bekçi -

Aşçı -

Aşçı yardımcısı 

Bisküvi imalat işçisi

Bahçıvan 

Kayıt

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

Adaylar belirtilen meslek gruplarına iş başvurusunda bulunmak için üye kaydının olması istenmekte ancak e-devlet şifreniz ile de İŞKUR üzerinden giriş sağlayarak İŞKUR güncel iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 14:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leyla özçélik
Leyla özçélik - 13 ay Önce

Acul is arıyorum yardımcı olrsanız sevinirim