Ağustos ayı Beden işçisi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır? İŞKUR beden işçisi alım ilanları!

İŞKUR kullanılarak verilen ilanlar ile farklı özel şirketler bünyesinde istihdam etmek üzere beden işçisi alımı yapacaktır. Alım yapılacak illerden bazıları ise; Sakarya, Tekirdağ, Kocaeli, İstanbul, Ankara, Bursa, Aydın, İzmir, Amasya, Yalova, Uşak, Rize, Isparta gibi bölgelerden beden işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Ağustos ayı Beden işçisi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır? İŞKUR beden işçisi alım ilanları!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR taraflı bir çok özel sektör bünyesinde oluşan beden işçisi kadrolarını doldurmak ve işçi ihtiyaçlarını karşılamak üzere alım yapacağını duyurdu. Beden işçisi kadrolarına yerleşmek isteyen adaylar alım yapacak şirketlerden bazılarını, beden işçisi alımı iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılacağını ve beden işçisi alımlarına nasıl ulaşılacağı gibi bilgileri haberimizden alarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İŞKUR üzerinden farklı firmalar bünyesinde görevlendirmek üzere beden işçisi alımı yapacaklarını açıkladı.

Beden işçisi alımı yapacak firmalar nedir?

Beden işçisi alımı yapacak olan firmalardan bazıları ise şöyledir; Akova un ve yem sanayi, Vulpes makine, Özlider plastik, İdeal tarım ürünleri, Dkm madencilik, Fora cam sanayi, Lale börek şirketi, Rulopak plastik, Metin ürkmez demir çelik, Eysem raf sistemleri, Of çaysan tarım ürün, Kayalar bakır alaşımları, Padaş enerji, Öncü zeytincilik, Teknik kapı ve Panda alüminyum gibi firmalar İŞKUR'dan beden işçisi kadrosu için işçi alımı yapacağını açıklamıştır.

Beden işçisi alımlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden başvurular alınmakta olup, adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440 adresine giderek beden işçisi ilanlarını inceleyebilirler. Başvuru için adayların İŞKUR'a giriş yapmaları daha sonrasında beden işçisi alımı gerçekleştiren şirketlerin ilan detaylarına girerek " başvur "butonunu kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Beden işçisi alımı yapılacak bölgelerden bazıları ise; Sakarya, Tekirdağ, Kocaeli, İstanbul, Ankara, Bursa, Aydın, İzmir, Amasya, Yalova, Uşak, Rize, Isparta gibi bölgelerden beden işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kezziban Ay
Kezziban Ay - 1 yıl Önce

İşe ihtiyacım var

Tc.hasan karataş
Tc.hasan karataş - 1 yıl Önce

Ben gece bekcilik işi arıyorum olursa cok sevinirim cünkü ben sürekli gece bekcilikigi yapıyorum olursa cok iyi olur diyorum cünkü ben gece nöbetcisim ben o isle uraşıyorum başka işle uraşmıyorum ben başka işle uraşmiyorum bize gece bekciligi olursa cok iyi olur saygılarımla ????

AYNUR.KUYTU
AYNUR.KUYTU - 13 ay Önce

İŞKUR.NEZAMAN.BAŞLIYO

I email yılmaz
I email yılmaz - 11 ay Önce

Beden işcisi