Akçansa Personel Alımı İlanı

Akçansa farklı kadrolarda personel alımı yapıyor. Üretim şefi kadrosunda yer almak veya diğer iş ilanlarından faydalanmak isteyen ada

Akçansa Personel Alımı İlanı
Akçansa farklı kadrolarda personel alımı yapıyor. Üretim şefi kadrosunda yer almak veya diğer iş ilanlarından faydalanmak isteyen adaylar haberimizin devamında verilmiş olan kariyer sayfasından ilgili işlemleri yapabilirler.

GENEL ÖZELLİKLER
Üniversiteler tercihen Kimya ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar,  Çimento sektöründe, tercihen çimento endüstrisinde ve / veya proses alanında min. 5-8 yıl iş tecrübesi, Ölçme Teknikleri, Verimlilik hesaplamaları ve raporlama teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak, Çanakkale'de yaşayabilir Çok iyi ingilizce bilmek,  MS Office programlarının çok iyi kullanımı (Word, Excel, PowerPoint, Proje), Enerjik, öngörü ve girişim, Müşteri odaklı, yüksek iletişim becerileri ve ikna, Analitik Düşünce ve Kavramsal Düşünme yetenekleri geliştirilmiş, Takım Çalışması ve İşbirliği, Yüksek çalışma temposuna uyum, Askerlik görevini tamamlamış olmak.

İŞ TANIMI
Üretim programını uygulamak (fabrikaların frezeleme aşamalarını takip etmek, raporlamak, üretimin sürekliliğini sağlamak, ürünün üretim, stoklama ve teslimatını hedeflenen maliyete, istenilen kalite ve toza göre üretmek ve izlemek) emisyon kriterlerini planlamak, kontrol etmek, malzemeyi hazırlamak, hazırlamak, kontrol etmek, malzeme ve işgücü planlaması ve revizyonunu kısa sürede tamamlamak, operasyon ve üretim raporlarını takip etmek), Kontrol edilebilir arızaların en aza indirgenmesini sağlamak ve alandaki sorunları çözmek için yardımcı birimlerle koordinasyon sağlayarak kısa sürede arızaların giderilmesini sağlamak. Çimento Üretim Denetiminde görev yapan personelin vardiya çizelgelerini hazırlamak, izinlerin kullanımını belirlemek ve gerekli eğitimleri yönetim sistemlerine göre sağlamak. Mesleki sağlık ve güvenlik gereksinimlerinin vardiyalarda yerine getirilmesini sağlamak. Riskli durumlarda gerekli güvenlik önlemlerini almak veya almak için çalışma koşullarını denetlemek. Çimento Üretim Müdürlüğünün yıllık bütçesinin hazırlanmasını desteklemek, yıl boyunca bütçe - gerçek izlemeyi yapmak. Düzeltmeler durumunda, vardiya siparişinin üstlenilmesi ve değirmenlerdeki tüm bakım, onarım ve onarımların sorumluluklarını yerine getirmesi, uygulanması ve yerine getirmesi gerekmektedir.

Başvuru işlemleri https://goo.gl/2wiZ35 adresi üzerinden gerçekleştirilecek olup diğer ilanları da inceleyebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 02:04
YORUM EKLE