Akkuyu Nükleer itfaiyeci ve itfaiye şoförü alımı yapacak

Akkuyu Nükleer itfaiyeci ve itfaiye şoförü alımı yapacak

Akkuyu Nükleer A.Ş son yayınladığı ilan ile boş kadroları için personel alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 2 kadro için personel alacak olan Akkuyu Nükleer A.Ş belirtilen şartlar doğrultusunda personel alımı yapacak olup, başvuru şartları ve diğer bilgiler işte detaylar...

Akkuyu Nükleer A.Ş Mersin Büyükeceli bölgesinde görevlendirilmek üzere itfaiye şoförü ve itfaiyeci kadroları için alım yapacağını açıkladı. Belirtilen 2 kadroya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar h.incula@akkuyu.com mail adresine öz geçmiş bilgilerini göndererek başvuru aşamasını tamamlayabilirler. Peki başvuru şartları nedir?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adaylar üniversitelerin 2 senelik eğitim vermiş sivil savunma ve itfaiyecilik bölümlerini bitirmiş olması, En az 1.75 boyunda olmak. Adayının kilosunun boyunun son iki rakamı ile rakamın + 7 kg arasında olmak (örnek 1.75 cm boyundaki aday için 75-82 kg aralığında olması) aktif olarak fiziki güç ve patlayıcı efor gerektiren sporları yapabilmek, Akkuyu Nükleer A.Ş. nin uygulayacağı spor testlerinden geçebilmek, spor yapabilir raporu almak, tercih sebebi olarak en az 3 sene itfaiye teşkilatında çalışmış olmak İtfaiye Şoförü için İtfaiye aracı operatörü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

YORUM EKLE