Aras Kargo Personel Alımı 2019

Aras Kargo Personel Alımı 2019 Aras Kargo, hizmet kalitesi, ileri teknoloji, kabul görmüş standartlar

Aras Kargo Personel Alımı 2019

Aras Kargo Personel Alımı 2019


Aras Kargo, hizmet kalitesi, ileri teknoloji, kabul görmüş standartlara uyumluluk ve yaygın ulaşım ağı konularında Türk Kurye ekspres parsel sektöründe lider bir kuruluştur.


2004 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini hayata geçiren Aras Kargo, ortak ilişkiler açısından kaliteyi arttırmak amacıyla kurumsal operasyon modu olarak “EFQM (AVRUPA KALİTE YÖNETİMİ VAKFI) Mükemmellik Modeli” ni benimsemiştir. rekabet gücünü koruyun ve toplam kalite felsefesini kurum kültürüne dönüştürün. Bu doğrultuda birincisi, 2007 yılında “Ulusal Kalite Hareketi Şerefiye Bildirgesi” imzalanmış ve Aras Kargo, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) 'in standartlarını yükseltmek amacıyla yürüttüğü “Ulusal Kalite Hareketi (NQM)” ye katılmıştır. yaşamak.


Aras Kargo İnsan Kaynakları Politikası

»İnsan Kaynakları Politikamız, kendilerini ve işlerini geliştirmeyi amaçlayan, iyi eğitimli, açık fikirli, yenilikçi, girişimci, dinamik, sonuç odaklı insanları işe almayı,

»Şirketin en önemli kaynağını oluşturan çalışanların, hem bireysel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirebilecekleri, barışçıl ve profesyonel bir çalışma ortamı yaratmak,

»Çalışanların yetenek, enerji ve yaratıcılıklarından en iyi şekilde yararlanmak,

»Sektörün öncüsü olmamızın temelini oluşturan personelimize yatırım yaparak çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak,

»Çalışanlarımızın nitelikleri ve performanslarına paralel kariyer yapmasını sağlamak,

»Kariyer planlamasına paralel olarak herhangi bir iş yeri için kurum içi çalışanlara öncelik vermek,

»Çalışanlarımızın ücret sistemi ve sosyal haklar açısından mevcut çerçevede en üst düzeyde tatmin edilmelerini sağlayarak performansa dayalı adil ücret politikası benimsemek.

Vizyonumuz

Yaratıcılık ve inovasyonu destekleyerek üretken ve mutlu çalışanlar yaratmak…

Görevimiz

Kurumsal performansı arttırma hedefimiz doğrultusunda;

• Her çalışanın sürekli gelişimini desteklemek,

• İş süreçlerimizi basitleştirmek ve zenginleştirmek için entegre insan kaynakları oluşturarak mevcut sistemleri daha verimli hale getirmek için insanlara yapılan yatırım hakkında geri bildirim almak,

• Çalışan motivasyonunu artırarak sonuç ve performans odaklı ekiplere sahip olmak.

Aras Kargo İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde öncelikli hedefimiz, boş pozisyonlarımızın, kuruluşumuzun vizyonu, misyonu, stratejisi ve değerleri ile uyumlu ve gerekli yeterliliğe sahip olan doğru kişiler tarafından doldurulmasıdır. Bu süreçte ana kaynağımız çalışan kadromuzdur.

İşe alım sürecimiz eşit fırsata dayanmaktadır. Başvuru sahiplerini nesnel olarak değerlendirir ve herkese aynı standartları uygularız.

İşe alım sürecindeki adımlar:

»Uygulamalar alma

Şirket içi duyurular, çevrimiçi kariyer portalları, çalışan referansları ve doğrudan irtibatlar aracılığıyla adaylardan başvuru toplamak.

»Tarama uygulamaları

Başvurulardaki boş pozisyon ile ilgili kriterler dikkate alınarak değerlendirme yapılması ve uygun başvuru sahiplerinin mülakata davet edilmesi.

»Röportajlar, Testler ve Değerlendirme Merkezi Prosedürleri

Boş pozisyon için gereken yeterliliklere ilişkin görüşmeler, testler ve çeşitli Değerlendirme Merkezi prosedürleri düzenlemek; sonucun uygun ve uygun olmayan başvuru sahiplerini bilgilendirmek.

»Referansları Kontrol Etme

Mülakatlar sırasında uygun bulunan ve yapılan testleri başarıyla geçen adayların referanslarını kontrol etmek.

" İş teklifi

Referansları olumlu olarak kontrol edilen başvuru sahiplerine iş teklifi yapmak ve sözleşmeli başvuru sahiplerini yeni pozisyonlarına kurmak.

Aras Kargo İş İlanlarıKargo firmasının ilanları için TIKLAYIN

Yurtiçi Kargo Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 15:33
YORUM EKLE