Aras Kargo Personel Alımı yapıyor ( Lisans Mezunu )

Aras Kargo lisans mezunu personel alımı yapacak. Aras Kargo'nun 30 yılı aşkın bir süredir müşterilerine verdiği, paydaşlarına ve ülke ekonomisine k

Aras Kargo Personel Alımı yapıyor ( Lisans Mezunu )
Aras Kargo lisans mezunu personel alımı yapacak. Aras Kargo'nun 30 yılı aşkın bir süredir müşterilerine verdiği, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaya çalıştığı 'önemi' konusunda Türkiye'nin ve dünyanın 227 ülkesi. Özel gücü ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknolojisini ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeli ile sektöründe ilk tercih edilen marka olma çabalarını sürdürüyor. Kargo sektöründe lider olan Aras Kargo, bugün 13 Bölge Müdürlüğüne, 29 Transfer Merkezine, 900 şubeye, 4000'den fazla araç filosuna ve müşteri memnuniyetinde uzmanlaşmış 14000 personele sahiptir. her ay 12 milyon kişiye, kurum ve kuruluşlara hizmet veriyor.

Bu geniş aileye katılmak istiyorsanız, Boğaziçi Bölge Ofisimize bağlı İstanbul'un Avrupa Yakasında (Şişli-Kağıthane-Beyoğlu-Eyüp-Fatih-Bayrampaşa) bulunan şubelerimizde Şube Müdürü olarak görev yapacak meslektaşları arıyoruz. .

Lisans,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,
En az 2 yıl hizmet sektöründe yönetici olarak görev yapmış,
Takım çalışması ve takım yönetimi konusunda deneyimli,
Kargo endüstrisinde hedefleme kariyeri,
Satışta deneyimli,
MS Office programlarına hakim olan

İŞ TANIMI
Günlük operasyonel operasyonu planlamak ve kesintisiz yapılmasını sağlamak,
Branş içerisindeki faaliyetleri genel Şirket Sistemine uygun olarak yapmak; gözlem ve kontrol etkinliğini sağlamak,
Şube ekibine liderlik etmek,
Bölge Müdürlüğünce belirlenen hedeflere ulaşmak için çalışmaya devam etmek, potansiyel artan çalışmaları planlamak ve uygulamak.

Adaylar diğer ilanları incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için https://goo.gl/fPDmJu adresine giderek işlemlerini yapabilirler.
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 17:16
YORUM EKLE