Aselsan personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Aselsan 6 kadro için personel alacak

Aselsan personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Aselsan 6 kadro için personel alacak

Aselsan personel alımı yapacak. Kurum resmi kariyer adresi üzerinden verdiği açık iş pozisyonları için personel alımı yapacağını açıkladı.

ASELSAN , 1975 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin iletişim ihtiyaçlarını ulusal yollarla karşılamak amacıyla kurulmuş bir Türk Silahlı Kuvvetleri Vakfı kuruluşudur. Halen hisselerin% 74,20'si Vakfa aittir, geri kalan% 25,7 ise İstanbul Borsa borsasında işlem görmektedir.

ASELSAN , yetenek / ürün portföyü iletişim ve bilgi teknolojileri, radar ve elektronik harp, elektro-optik, aviyonik, insansız sistemler, kara, deniz ve silah sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, komuta ve kontrol alanlarından oluşan Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği şirketidir. sistemleri, ulaşım, güvenlik, trafik, otomasyon ve tıbbi sistemler. Bugün ASELSAN , yerel ortaklarla işbirliği yaparak uluslararası pazarlara yatırım yapan ve dünyanın en büyük 100 savunma şirketinden biri olarak listelenen (Defence News Top 100), yerli bir ürün ihracatçısı haline geldi.

ASELSAN , vizyonundaki teknoloji vurgusuyla birlikte, küresel pazarda değer yaratarak sürdürülebilir büyümesini sürdüren bir şirket olmayı hedeflemiş; rekabet gücü nedeniyle tercih edildi, stratejik bir ortak olarak güvenildi ve çevreyi ve insanı önemsiyordu.

ASELSAN , 6.000'den fazla çalışanı olan kalifiye mühendislik personeli ile birlikte, şirketin başarısının temel faktörlerinden biri olan ASELSAN , yıllık gelirinin% 7'sini kendi kendini finanse eden araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyor.

Vizyon: Küresel pazarda sürdürülebilir büyümesini, paydaşlara yarattığı değerlerle koruyan, kuruluş amaçlarına hizmet eden, güvenilir, rekabetçi, tercih edilen, çevre dostu ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak. Misyon: Öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarına odaklanarak ; elektronik teknolojiler ve sistem entegrasyonu alanlarında yerli ve yabancı müşterilere katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler ve çözümler sunmak; küresel hedeflere uygun faaliyetlerin sürdürülmesi, marka bilinirliğinin artırılması ve Türkiye'nin teknolojik bağımsızlığına katkıda bulunulması.

Aselsan açık iş pozisyonları nedir?

ASELSAN KIBRIS İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ
YAZILIM VARLIK ANALİSTİ
YAZILIM GELİŞTİRMECİ
YAZILIM TEST MÜHENDİSİ
İŞ ANALİSTİ
SAP BASIS SİSTEM YÖNETİCİSİ

Aselsan Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız, ASELSAN ailesinin bir üyesi olarak başarılı ve dinamik yetenekler edinmeye dayanmaktadır; ASELSAN'ın sürdürülebilir başarısına çalışan odaklı yaklaşımlarla katkıda bulunmak ve uluslararası standartlara uygun bir yönetim sistemi geliştirmek. Çalışanlarımız için vazgeçilmez bir ASELSAN markası oluşturmak için;     - Nitelikli insan kaynağını ASELSAN çatısı altında bir araya getiriyoruz: ASELSAN ailesinin üyelerini, güçlü iletişim becerisine sahip, sorumluluklarını benimseyen ve tamamlayan, yeni deneyimlere açık, müşteri ve kalite odaklı kişiler arasından seçiyoruz.     - Çalışanlarımızın sürekli gelişimine yatırım yapıyoruz: Çalışanlarımızın mesleki gelişimine katkıda bulunan akademik etkinlikleri destekliyoruz ve esnek kariyer yolları ve yaratıcı fikirleri teşvik eden bir çalışma ortamı ile çalışan verimliliğini en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.     - Çalışanlarımızın sürekli gelişimine yatırım yapıyoruz: Güçlü kazanılmış haklarımız ve ücret politikalarımızla Türkiye'de en çok tercih edilen savunma sanayi şirketi olarak kalıyoruz.     - Çalışanlarımızın bağlılıklarını motive eder ve arttırırız. Şeffaf bir yönetim sistemi izliyoruz ve çalışanlarımızın bağlılığını değil bağımlılığını artırmak için tüm çalışanlarımızın motivasyonunu artıran politikalar uyguluyoruz.     - Sürdürülebilir performans politikalarını destekliyoruz: Hedeflere ve kilit yetkinliklere dayalı performans değerlendirmelerine inanıyoruz. Kişisel gelişim planlarına uygun olarak, çalışanlarımızı tüm potansiyellerini yaşam boyu öğrenme ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirmeleri için her yönden destekliyoruz.

Aselsan ilanları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 14:01
YORUM EKLE