Aselsan Personel Alımı İlanı 2019-Mühendis ve farklı kadroları için alım yapılıyor

Aselsan farklı kadroları için personel alımı yapacak!

Aselsan Personel Alımı İlanı 2019-Mühendis ve farklı kadroları için alım yapılıyor
Aselsan farklı kadrolarda personel alımı yapacak! Kurum genellikle mühendis kadroları için alım yapacağını ilan etmiş olup belirtilmiş şartları taşıyan adayların başvurularını değerlendirecektir.

İç Denetim Bölümünde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylara ihtiyaç vardır. Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Yönetim Mühendisliği veya Bilişim Teknolojileri bölümlerinden mezun oldu.
En az 4 yıl bilgi güvenliği veya BT sistemlerinin denetimi üzerinde çalışmış, CISA (Sertifikalı Bilgi Güvenliği Denetçisi) veya CISM (Sertifikalı Bilgi Güvenliği Yöneticisi) sertifikaları, COBIT, ITIL ve ISO 27001 standartları ve çerçeveleri hakkında bilgi sahibi olmak,
İşletim Sistemleri, Veritabanları ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak, Data Analytics projelerinde çalıştı veya desteklendi,
İletişim, sunum, zaman yönetimi ve raporlama becerileri,
İyi derecede ingilizce bilmek aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BT uygulamaları / sistemleri ile ilgili risk değerlendirmeleri yaparak yıllık BT denetim programının oluşturulmasına katkıda bulunmak, Denetimin sonuçlarını rapor etmek ve raporlardaki tespitler için eylem planlarını takip etmek, denetim kapsamındaki konunun ilgili düzenlemelere, şirket politikalarına ve direktiflerine uygunluğunu değerlendirmek, Yıllık denetim planında yer alan denetim alanlarına yönelik saha çalışmaları öncesinde risk kontrol matrislerini ve test planlarını şirketteki mevcut süreç belgelerine uygun olarak güncellemek, Yıllık denetim programı kapsamında BT uygulamalarını, sistemlerini ve süreçlerini (yazılım, veritabanları, güvenlik altyapıları, işletim sistemleri, ağ sistemleri, mantıksal erişimler vb., Teknoloji unsurlarının işlerliği, uygunluğu ve yeterliliği) riskli bir yaklaşımla denetlemek.Açık iş pozisyonları değişebilmektedir. İlgili ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://goo.gl/7u3Azm adresine giderek kayıt olmalı veya üye girişi yaparak ilanlara başvur butonunu kullanarak işlemlerini yapabilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 22:13
YORUM EKLE