Asyaport Personel Alımı için İş İlanları Yayımladı! ( Depo Memuru )

Asyaport Personel Alımı için İş İlanları Yayımladı Asiaport, Barbaros / Tekirdağ’ın 1 Temmuz 2015’te hizmete giren Türkiye'nin

Asyaport Personel Alımı için İş İlanları Yayımladı! ( Depo Memuru )
Asyaport Personel Alımı için İş İlanları Yayımladı Asiaport, Barbaros / Tekirdağ’ın 1 Temmuz 2015’te hizmete giren Türkiye'nin ilk transit konteyner limanı (Hubport). Toplam 2000 metre kapasiteli ve yılda 2,5 milyon TEU’ya ulaşma kapasitesine sahip dünya standartlarında bir liman. Asyaport Limanı, 24'e kadar yan sıraya hizmet edebilen Çevre Kontrol Sisteminden (Lastik Lastik Köprü Vinci) ve 33 adet lastik lastik tarla vinçinden (Lastik Lastik Köprü Vinci) elektrik enerjisi ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Denizport, denizyolu, karayolu ve demiryolu bağlantıları ile bölgesinde bir lojistik merkezi olan Asyaport, Tekirdağ'ın 1200 kişiyle iş yaşamına büyük katkı sağlayacak.

Asyaport Personel Alımı 2019

Üniversite veya önlisans mezunu, MS ofise programlarına hakim, SAP veya IFS programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabiecek olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Tekirdağ Merkezde ikamet eden / edebilecek olan, B sınıf sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. İŞ TANIMI Depolama talimatının uygulanmasını sağlamak, Siparişlerin depodan hazırlanması için kesilen irsaliyeler ile kontrolünün sağlanması, Depo sayım ve mal stok takiplerinin yapılması, Stokları kontrol ederek eksiklikleri bildirmek ve talep etmek, Ürün kabullerini istenen plan dahilinde gerçekleştirmek.

Asyaport iş başvurusunda bulunacak olan adayların https://goo.gl/HkymAi adresine giderek güncel iş ilanlarını takip etmesi ve üye girişi ya da üye olarak iş başvurusu aşamasına geçmesi gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 15:24
YORUM EKLE