Banvit Personel Alımı İlanları Yayımladı!

Sektörün öncü firmalarından Banvit farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Banvit bünyesine katılmak isteyen ad

Banvit Personel Alımı İlanları Yayımladı!
Sektörün öncü firmalarından Banvit farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Banvit bünyesine katılmak isteyen adaylardan istenen bazı şartlar bulunmakta olup, bu şartları taşıyan adaylar kariyer adresinden iş başvuru aşamasına geçebilirler.

En az lise mezunu veya tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik, İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun, Depoculuk işinde en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Bilgisayar kullanabilen, Organizasyon becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen sürücü belgesine sahip, Kırklareli'nde tercihen Lüleburgaz ilçesinde ikamet eden.

Mal giriş-çıkışlarının kayıtlarını tutmak ve kayıtların kontrolünü gerçekleştirmek, Gelen siparişleri alarak servis yapmakta olan plasiyerlere bildirmek, Envanter hazırlamak, Deponun temizlik ve düzenini sağlamak. Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimizin Lüleburgaz'da bulunan Satış Şubesi'nde görev alacak Depo Sorumlusu arıyoruz.

Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar ve askerlikten muaf olan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Ayrıca en az lise mezunu olan adaylar ilgili kariyer adresi üzerinden iş başvuru aşamalarına geçebilirler.

İlan detayları için https://goo.gl/CRGHgR adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 13:39
YORUM EKLE