Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Banvit Personel Alımı 2019-Periyodik Bakım İşçisi!

Banvit Personel Alımı 2019-Periyodik Bakım İşçisi!

0
PAYLAŞ

Periyodik bakım işçisi kadrosu için personel alımı yapacak olan Banvit, bu kadronun yanı sıra çeşitli kadrolarda da alımlar yapacağını duyurdu.

Genel Nitelikler

Şirketimizin, İzmir fabrikasında görev alacak, teknik bakım-onarım faaliyetlerinde çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz. En az endüstri meslek lisesi veya tercihen meslek yüksek okulu mezunu olmak, (Elektrik-elektronik, makine, iklimlendirme soğutma vb.) Esnek ya da vardiyalı çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Bakım-Onarım tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İzmir/Kemalpaşa veya Manisa/Turgutlu’ da ikamet eden veya edebilecek,

İŞ TANIMI

Makina ya da parçaların takibini yapmak, Arıza analizi yapmak ve oluşabilecek arızayı engellemek, İş güvenliği talimat ve prosedürlerinin gerekliliklerini işinin bir parçası olarak görmek, Sistemin düzenli çalışmasını sağlamak, Uygun bölümlerdeki bakım programına uymak, İlgili birim yöneticisi tarafından verilebilecek diğer görevleri yerine getirmek.

Başvuru için ilgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. https://goo.gl/MEZSvg

Diğer kadrolar için ilgili adrese giderek aşağıda resimde yer alan açık pozisyon butonuna basabilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here