Banvitaş İş Başvuru Formu 2019

Banvitaş İş Başvuru Formu üzerinden adayların başvurularını kabul etmektedir. Banvit, 4.300’ün üzerindeki çalışanıyla, tüketi

Banvitaş İş Başvuru Formu 2019
Banvitaş İş Başvuru Formu üzerinden adayların başvurularını kabul etmektedir. Banvit, 4.300’ün üzerindeki çalışanıyla, tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için kendine kalite ve güveni felsefe edinmiş, büyük bir “ailedir.”

İnsan kaynakları yaklaşımlarımızla 50 yıldır aile kimliğimizi korumaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki her geçen gün eklenen yeni üyelerimizle, aile olmanın verdiği değerlerle geleceğe hep birlikte, daha sağlam adımlarla ve güçlenerek ilerleyebiliyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde ‘Ben’ yerine ‘Biz’demeyi ilke edinmiş çalışanlarımızla sevgi, saygı, eşitlik, güven, karşılıklı anlayış ve dayanışma çerçevesinde kalıcı rekabet üstünlüklerimizi birlikte inşa ediyor, sektörümüze bu alanda da liderlik etmekten gurur duyuyoruz.

Banvit ailesine katılacak üyelerin seçimi ve yerleştirilmesindeki temel anlayışımız ise bireylere eşit fırsat vererek doğru insanı, doğru işe yerleştirip, hem şirketimizin hem de bireyin çıkarlarını gözetmek ve böylelikle verimliliği artırabilmektir.

Banvitaş İş Başvuru Formu için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 14:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hidayet Doğan
Hidayet Doğan - 12 ay Önce

ELAZIĞ