Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Beypiliç İş Başvuru Formu

Beypiliç İş Başvuru Formu

0
PAYLAŞ

BEYPI A.Ş.’nin kuruluşu BEYYEM A.Ş. ile atıldı BEYYEM A.Ş., tamamlayıcı yem üretimi için Beypazarı / ANKARA’da kuruldu. Ekim 1981’de üretime başladı.

Tavuk eti üretimi için firmamız 1986 yılında BEYYEM A.Ş. liderliğinde kurulmuştur. 1987 yılının Ağustos ayında BEYPİ A.Ş., Göynük / BOLU’da kurulan mezbahada tavuk eti üretimine başlamıştır. Bu aktivite gerçekleştirilen damızlık evler, kuluçkahaneler ve piliçhaneler tarafından entegre bir duruma getirildi. Beypazarı’nda yatırımlar başladı, ardından Bolu’da devam etti. Bolu’da ikinci kuluçkahane, yem fabrikası ve birçok damızlık ve piliçlik evi yatırımı olan kesimhane yapıldı.

Tavuk eti üretiminde, pişirilmiş ürünlere ulaşmak için ürün çeşitliliği sağlanmış, tam yağlı soya unu olarak yem üretimini destekleyici yan yatırımlar yapılmıştır.

Şirket merkezi 1995 yılında Bolu’ya taşındı.

2004 yılında BEYYEM A.Ş., BEYPI A.Ş.’nin tüm kuruluşlarına katılmıştır. Böylece BEYPI A.Ş. çok güçlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

BEYPİ A.Ş., sürekli olarak en büyük Türk Sanayi Şirketleri arasında yer almakta ve kendi sektöründe birçok konuda birinci olmaktan büyük gurur duymaktadır.

Beypiliç İş Başvuru Formu için tıklayınSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here