Beypiliç İş Başvuru Formu

BEYPI A.Ş.'nin kuruluşu BEYYEM A.Ş. ile atıldı BEYYEM A.Ş., tamamlayıcı yem üretimi için Beypazarı / ANKARA'da kuruldu. Ekim 1981'de üretime başlad

Beypiliç İş Başvuru Formu
BEYPI A.Ş.'nin kuruluşu BEYYEM A.Ş. ile atıldı BEYYEM A.Ş., tamamlayıcı yem üretimi için Beypazarı / ANKARA'da kuruldu. Ekim 1981'de üretime başladı.

Tavuk eti üretimi için firmamız 1986 yılında BEYYEM A.Ş. liderliğinde kurulmuştur. 1987 yılının Ağustos ayında BEYPİ A.Ş., Göynük / BOLU'da kurulan mezbahada tavuk eti üretimine başlamıştır. Bu aktivite gerçekleştirilen damızlık evler, kuluçkahaneler ve piliçhaneler tarafından entegre bir duruma getirildi. Beypazarı'nda yatırımlar başladı, ardından Bolu'da devam etti. Bolu'da ikinci kuluçkahane, yem fabrikası ve birçok damızlık ve piliçlik evi yatırımı olan kesimhane yapıldı.

Tavuk eti üretiminde, pişirilmiş ürünlere ulaşmak için ürün çeşitliliği sağlanmış, tam yağlı soya unu olarak yem üretimini destekleyici yan yatırımlar yapılmıştır.

Şirket merkezi 1995 yılında Bolu'ya taşındı.

2004 yılında BEYYEM A.Ş., BEYPI A.Ş.'nin tüm kuruluşlarına katılmıştır. Böylece BEYPI A.Ş. çok güçlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

BEYPİ A.Ş., sürekli olarak en büyük Türk Sanayi Şirketleri arasında yer almakta ve kendi sektöründe birçok konuda birinci olmaktan büyük gurur duymaktadır.

Beypiliç İş Başvuru Formu için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep arslan
Recep arslan - 10 ay Önce

Merhaba şirketiniz bünyesine sancaktepe şubesine iş başvurusunda bulunmak istiyorum saygılarımla

Murat kocasoy
Murat kocasoy - 6 ay Önce

Acilen işe ihtiyacım var size yalvarıyorum madur durundayım rica etsem canlı askı da çalışırım tefonum 05465667113