Billur Tuz farklı kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayımladı

Billur Tuz personel alımı yapacak! Türkiye'nin ilk rafine tuz fabrikası olan Billur Tuz, 1964'ten beri İzmir'de faaliyet göstermektedir.

Billur Tuz farklı kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayımladı
Billur Tuz personel alımı yapacak! Türkiye'nin ilk rafine tuz fabrikası olan Billur Tuz, 1964'ten beri İzmir'de faaliyet göstermektedir. Billur Tuz, hammaddesini Çamaltı Tuzlası Türkiye'nin en büyük deniz tuzu çiftliğinden temin etmektedir. Çamaltı Tuzağı, Ege Denizi kıyısı boyunca doğal bir rezerv alanı olan İzmir Kuş Cenneti'nin yakınında bulunmaktadır.

Şu anda Türkiye'nin en büyük, en güvenilir ve tuz sektöründeki lideri konumunda olan Billur Tuz, modern tesislerinde yılda 250.000 mt kapasiteye sahip ve yeni yatırımlarla kapasitesini artırmaya devam ediyor.

Rafine sofra tuzu üretimi için kurulan Billur Tuz, zaman içerisinde pazar ihtiyaçlarına uygun üretim tesislerine yatırım yaptı ve rafine ve yıkama sanayi tuzları, sağlık tuzları ve doğal öğütme tuzlarını portföyüne ekledi.

Yüksek kalite Billur Tuz ürünleri, TSE (TSE) Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylanan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile ileri laboratuvar ve üretim teknolojileri ile uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. 933 ve Endüstriyel Tuz Standartları TS EN 973. Billur Tuz ürünleri için Helal ve Kosher Sertifikaları da mevcuttur.

1964'den beri Billur Tuz, insan yaşamına ve sağlığına değer katan yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Billur Tuz ürünleri Türkiye'nin her yerine ve dünyanın birçok ülkesinde satılmaktadır.

Billur Tuz iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Yenilmez
Hasan Yenilmez - 5 ay Önce

Mekanik bakım kaynakçısı vinç bakımı gazaltı ve argon kaynagı vardır 6yil tercübemvardr

Filiz
Filiz - 2 ay Önce

Ben bucada oturuyorum işe ihtiyacımvar sizinle calışmak istiyorum