Bim 2019 yılı için İş İlanları Yayınladı: Personel Alımı Yapacak

Bim 2019 yılı için personel alımı sağlayacağını resmi kariyer adresi üzerinden duyurdu. Bim iş başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır ve diğer ilan hakkında ki bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Bim 2019 yılı için İş İlanları Yayınladı: Personel Alımı Yapacak
Sektörde hizmet sunan bim personel alımı sağlayacak. Perakende alanında hizmet sunan ve bu hizmetlerine hız kesmeden devam eden Bim marketler zinciri farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Hangi kadrolarda personel alınacak, hangi bölgelerden alımlar sağlanacak ve iş başvuru detayları haberimizde verilmiştir. İşte ayrıntılar...

BİM MARKETİN PERSONEL ALIMI YAPACAĞI KADROLAR NEDİR? ( kadrolar değişebilir )

Bim tarafından verilen bilgiler doğrultusunda personel alımı yapılacağı kadrolar ise şöyledir; mağaza satış elemanı, depo sevkiyat şoförü, et şarküteri personeli, mağaza sorumlusu ve depo personeli gibi kadroları için personel alımı yapacağını açıklamıştır. Peki Bim hangi bölgelerden personel alımı yapacak?

BİM HANGİ BÖLGELERDE PERSONEL ALIMI YAPACAK? ( bölgeler değişebilir )

Bim kariyer adresini incelediğimizde personel alımı yapılacağı bölgeler ise şöyledir; Antalya, Van, Afyon, Uşak, Konya, Kütahya, Isparta, Denizli, Adana, Mersin, Muğla ve İstanbul gibi bölgelerden personel alımları sağlayacağını açıklamıştır.

BİM MARKET İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Bim resmi kariyer adresi üzerinden iş başvurularını kabul etmektedir. Bim bünyesine katılmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş bağlantıya giderek Bim iş ilanlarını inceleyebilir ve üye girişi işlemlerinden sonra Bim iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilir.

Bim iş ilanları için; //bit.ly/2ZoFT1C

Kaynak: işin olsa
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:11


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER