Bim birleşik A.Ş personel alımı yapacak

Bim birleşik A.Ş personel alımı yapacak

Bim personel alımı yapacağını açıkladı. 1995 yılında 21 mağaza ile müşterilerine hizmet sunmaya başlayan Bim birleşik mağazaları A.Ş günümüze kadar hizmetlerini devam ettirmeyi başaran ve yeni mağazalar açarak hizmetlerini sürdürmeyi hedefleyen perakende şirketidir. Sizde sektöründe gelişmekte olan Bim birleşik mağazalarında personel olarak görev almak istiyorsanız alınacak kadrolar, nasıl ve nereden başvuru yapılacağı bilgisi haberimizde verilmiştir.

BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş HANGİ KADROLARDA ALIM YAPACAK?

Bim birleşik A.Ş tarafından verilen kadrolar ise depo personeli, kasa reyon personeli, et şarküteri personeli, taze gıda personeli, mağaza müdür ve müdür yardımcıları, meyve ve sebze personeli gibi kadrolar için personel alımı ilanları yayınlandı Peki Bim A.Ş tarafından verilen iş ilanlarına nereden ve nasıl iş başvurusu yapılır?

Bim birleşik mağazalar a.ş bünyesinde görev almak isteyen adaylar https://bit.ly/32Niyb7 adresine giderek güncel iş ilanlarını takip edebilir ve üye kaydı ya da üye girişi oluşturarak Bim iş ilanları detaylarından başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 00:29
YORUM EKLE