Bim Depo Elemanı Alımı İlanı 2019 Başvuru Şartları

Bim Depo Elemanı Alımı İlanı 2019 Başvuru Şartları
Başarısı, çalışanlarının üstün performansına dayanan BİM, gelişmeye devam ediyor ve belli zaman aralıkları ile yeni personel istihdam etmek için farklı ilanlar yayınlıyor. BİM, tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere yaklaşık 35.000 çalışanı istihdam etmekte ve kariyer odaklı genç arkadaşlara ihtiyaç duymaktadır. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen en az ilkokul mezunu erkek genç meslektaşları arıyoruz. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişkili olmaması tercih edilmektedir.

En az ilkokul mezunu, 35 yaşından büyük olmamak, Depo içerisinde düzen sağlayabilecek,
Sevk edilecek ürünleri hazırlayıp yükleyebilecek, Ürünün taşınmasını engelleyecek fiziksel şikayetleri olmayan,  Takım çalışmasına ve güçlü iletişime karşı eğilimli, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek meslektaşları arıyoruz.

Araçlarımız tarafından depomuza gelen ürünlerin depolanması
Depo içerisinde yer alacak ürünlerin istiflenerek depolanması, Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yüklenmesi gibi iş tanımı verilmiştir.

Bim depo elemanı alımı 2019 kriterleri

Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar verilen ilana başvuru sağlayabilecek olmasının yanı sıra adayların askerlik ile ilgisinin olmaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra eğitim seviyesi olarak en az ilköğretim en yüksek ön lisans mezunu adaylar depo personeli alımı ilanından yararlanabileceklerdir. Alım Tekirdağ Çorlu üzerine yapılacak ve toplamda 1 kişi istihdam edilecektir.

Eğer daha fazla bölge ve farklı kadrolardan alım ilanlarına ulaşmak istiyorsanız sizlere ilan365 olarak verdiğimiz Bim kariyer sayfasına giderek diğer iş ilanlarını inceleyerek iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

https://goo.gl/9p1iNA adresini kullanarak Bim iş ilanlarına ulaşabilir ve kariyer fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 08:49
YORUM EKLE