Bim Ekim ayı için personel alımı ilanları yayınladı

Bim Ekim ayı için personel alımı ilanları yayınladı

Her hafta yayınladığı aktüel ürünleri ile ön plana çıkan Bim marketler zinciri bu tarz faaliyetlerine devam etmek için farklı kadrolarda personel alımı yapacağını resmi kariyer adresleri üzerinden bildirdi. Bim marketler zinciri çatısı altında görev almak isteyen adaylar bim personel alımı hakkındaki gerekli bilgilere haberimizden ulaşarak bilgi edinebilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirler.

İçerikte yer alanlar nedir?

  • Bim iş ilanlarına nereden ulaşılır?
  • Bim iş başvurusu nasıl yapılır?
  • Bim iş ilanlarına nereden ulaşılır?
  • Hangi kadrolarda personel alımı yapılıyor?
  • Bim iş başvuru şartları nedir?

Bim iş başvuru formu yayınlıyor mu?

Bim marketler zinciri güncel iş ilanlarını yayınlarken iki yöntem kullanmaktadır. 1. yöntem resmi bim insan kaynakları sayfası olan bim kariyer adresidir. 2. yöntem ise aracı olarak kullandığı kariyer.net adresidir. Adaylar verdiğimiz bim kariyer ve kariyer.net adreslerine giderek Bim tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarını, personel alımı ilanlarını takip ederek iş başvuru aşamasına geçebilirler. Peki Bim market'in iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Bim iş başvurusu nasıl yapılır?

Yukarı da anlattığımız iş ilanlarına ulaşma işleminin ardından Bim personel alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır işlemi ise kariyer.net adresine üye olarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikle kariyer.net adresine üye kaydınız yoksa üye olmanız daha sonrasında yukarıda verilen kariyer.net bim iş ilanları adresine gitmeniz ve yayınlanan güncel bim iş ilanlarının içeriğine giderek " başvur " butonunu kullanmanız marketler zincirinin iş ilanlarına başvuru yapmanızı sağlayacaktır. 2. başvuru yöntemi ise resmi kariyer adresi üzerinden yapılmaktadır. Bunun için yine üye olmalı ve yukarıda verilen bim kariyer adresine giderek iş ilanları içerisine girmeniz yine başvur butonunu kullanarak iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

Bim iş başvuru formu yayınlıyor mu?

Bim marketler zinciri hem güncel iş ilanları yayınlıyor hemde iş başvuru formu üzerinden başvuru kabul ediyor. Bunun için resmi internet sitesinde yayınlanan bim iş başvuru formu adresinden iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Bim iş başvuru formunda dikkat edilmesi gereken ise başvuru formu bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Hangi kadrolarda personel alımı yapılıyor?

Bim farklı kadrolarda personel alımları gerçekleştirmektedir. Bunlar ise taze gıda personeli, kasa personeli, reyon personeli ve mağaza sorumlusu gibi kadrolar için personel alımı yapmaktadır. Açık kadrolar değişebilir.

Bim iş başvuru şartları nedir?

Bim market farklı kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayınladığı için her bir kadronun da başvuru bilgileri farklıdır. Bunun için adayların yapması gereken haberimizde verilmiş bim kariyer adreslerine giderek güncel iş ilanlarına girmeli ve bim iş başvuru şartlarını incelemesi gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 14:47
YORUM EKLE