Bim iş başvurusu nasıl yapılır? Bim personel alımı yapacak!

Bim personel alımı yapacağını açıkladı.

Bim iş başvurusu nasıl yapılır? Bim personel alımı yapacak!

Birleşik Mağazalar A.Ş resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. 2019 yılı için personel alımı yapacak olan Bim A.Ş'de görev almak isteyen adaylar haberimiz üzerinden açık kadroları, kariyer sayfalarını inceleyerek işlem gerçekleştirebilriler.

BİM iş başvurususu için TIKLAYINIZ

Bim güncel iş ilanları için TIKLAYINIZ

Bim açık kadrolar nedir?

Şerifali / Ümraniye Bölge Taze Gıda Personeli    İstanbul(Asya)
Şerifali / Ümraniye Bölge Kasa Reyo Personeli    İstanbul(Asya)
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı    İstanbul(Avr.)
Gıda Mühendisi    İstanbul(Asya)
Pamuklar / Yenimahalle Bölge Taze Gıda Personeli    Ankara
Pamuklar / Yenimahalle Bölge Kasa Reyon Personeli    Ankara
Çankaya / Ankara Bölge Kasa Reyon Personeli    Ankara
Çankaya / Ankara Bölge Taze Gıda Personeli    Ankara
Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları    Ankara, Kocaeli, ...
Çorlu Bölge Kasa Reyon Personeli    Tekirdağ
Esenyurt Bölge Taze Gıda Personeli    İstanbul(Avr.)
Silivri Bölge Kasa Reyon Personeli    İstanbul(Avr.)

Hakkımızda

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ilk olarak 1995 yılında 21 mağazayla kapıları açtı. Temel prensibi tüketicilere temel gıda maddelerini ve tüketim mallarını en iyi fiyat ve en yüksek kalitede sunmaktır. Türkiye'de zor indirimli modelin öncüsü olan BİM, ürün portföyünü yaklaşık 700 maddeye sınırlıyor ve çeşitli özel etiketli ürünlere sahip olmayı hedefliyor. 2018 yılında BİM yeni mağaza açma politikasını sürdürmeye ve cirosunu sürekli arttırmaya devam etti. 2018 yılı sonu itibariyle BİM, Türkiye'de üç yeni bölge ofisi ve 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açılmasıyla Türkiye'de 6,672 (FİLE 6,736) mağazaya ulaşmıştır. BİM, etkin maliyet yönetimi politikası sayesinde büyümesini sürdürürken, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından asla taviz vermez. Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM, diğer ülkelerdeki yeni potansiyel pazar fırsatlarını keşfetmeye devam ediyor. BİM, 2018 yılında 60 yeni mağaza açarak ve toplam 442 mağazaya ulaşarak Fas operasyonlarını sürdürüyor. 2018 yılında Mısır'da kısa sürede 35 yeni mağaza açtı ve 300 mağazaya ulaştı. BİM, müşterileri ve tedarikçileri ile paydaşları arasında güvene dayalı ilişkileri sürdürür. Tüm çalışanlarının benimsediği kusursuz hizmet felsefesini kullanır.

Kalite güvencesi Müşterilerimiz memnun olmadıkları bir ürünü satın alırlarsa, makbuz ve kredi kartı fişi ile birlikte, herhangi bir zamanda bir sebep göstermeksizin iade edebilirler. Logomuz “Kalitemizin güvencesidir” kuruluşumuzdan bu yana sloganımız olmuştur. Mağazalarımızda satılan ürünlerin kalitesi fiyat kadar önemlidir. Satın alma departmanımız her bir ürünün kalitesini ve uygunluğunu mağaza raflarına koymadan önce test eder. Mağazada satışta ürün kalitesi düzenli olarak kontrol edilir. Güvenlik açısından, sattığımız ürünlerin, ilgili mevzuat açısından asgari resmi standartlara uyduğunu garanti ediyoruz; bu standartları korumak için tam sorumluluk alırız. Bu sorumluluğun bir parçası olarak, tedarikçilerimizle ve müşterilerimizle sorunsuz bir iletişim zincirimiz var ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini takip ediyoruz. Ürün portföyümüzün kalite kontrolünü denetlemek için resmi ve özel laboratuarlarla koordineli olarak çalışıyoruz. Bu laboratuvarlar BİM'de satılan ürünler üzerinde kimyasal ve biyolojik testler gerçekleştirmekte ve üretim yerlerinde detaylı kalite kontrol kontrolleri yapmaktadır. Nihai hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ekonomik ve en zamanında tam ve sürekli olarak karşılayacak güvenilir ürünler sunmak olan BİM, şirket politikası gereği gıda güvenliğinde sürekli iyileştirmeler yapmaya başlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 20:40
YORUM EKLE