Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

8 Mart 2019 Cuma 14:40:00

Bim İşkur üzerinden 300 Personel Alımı yapacak

Bim marketler zinciri

Bim marketler zinciri Türkiye İş Kurumu üzerinden vermiş olduğu ilanlar ile toplamda 300 personel alımı yapacağını açıkladı. Ülkemizin birçok bölgesinde mağazası bulunan ve müşterilerine ucuz ürünler satarak hizmet sunmaya devam eden Bim, açık kadroları içinde personel alımı yapacağını duyurdu.

HANGİ KADROLAR İÇİN ALIM YAPILACAK?

Bim personel alımı yapacağı kadroları da açıkladı. Şirket reyon görevlisi kadrosu için 100 kişilik sayı belirledi. Bunun yanı sıra 200 kişilik kadrosunu ise kasiyerlik için ayırdı. Bu kadrolarda görevde bulunmak isteyen adaylar haberimizin devamından nasıl ve nereden başvuru yapılacağını da inceleyebilirler.

Başvuru işlemleri için adayların Türkiye İş Kurumu sistemine kayıt olması gerekmektedir. Bim marketler zinciri personel alımı için ilgili sayfalar üzerinden nasıl başvuru yapılacağını açıklamış olup adayların belirtilen şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İLANLARA NASIL ULAŞABİLİRİM?

Bim iş ilanlarına ulaşabilmek için sizlere verilmiş Türkiye iş kurumu adresine giderek arama kısmına bim yazıp “ara” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sisteme üye girişi yaptığınızda İşyeri adını görmek için Sisteme Üye Girişi yapmanız gerekmektedir ibaresinin yerine şirketin ismi belirecek ve detay kısmına girdiğinizde şirketin “başvur” butonunu kullanarak veya belirtilen mağazaya giderek başvuru formu doldurmanız istenecektir.

Adaylar https://goo.gl/XiDjBb adresini kopyalayıp tarayıcısına yapıştırarak ve yukarıda belirtilen şekilde arama kısmına bim yazarak ilanlara ulaşabilirler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı