Bim kariyer adresi üzerinden iş ilanları yayımladı

Bim kariyer adresi üzerinden iş ilanları yayımladı

Bim resmi kariyer adresi üzerinden yayımladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Bim belirli mağazalarında oluşan boş kadroları doldurmak üzere personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu. En az ilköğretim mezunu ve en fazla lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanların yer aldığı kariyer adresi üzerinden adaylar iş başvurularını gerçekleştirebilecektir. Bim normal işçi alımı ilanlarının yanı sıra yönetici adayı gibi kadrosu içinde personel alımı yapacağını bildirdi.

Yönetici adayı kadrosu için üniversite mezunu şartı olduğu açıklandı

Bim personel alımı ilanı yayımladı

Bim marketler zinciri kariyer adresinden verdiği iş ilanları için alım yapılacak kadrolar ise şöyledir; yönetici adayı, depo personeli, mağaza sorumlusu ve mağaza satış elemanı gibi kadroları için personel alımı gerçekleştirecek.

Belirtilen kadrolara yerleşebilmek için ilan şartlarında belirtilmiş başvuru şartlarını ve nitelikleri taşıyor olmak gerekmektedir.

Mağaza personeli kadrosu için aranan şartlar ise; en az lise mezunu adaylar arasından alımları yapılacağı ve perakende sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen adayların başvuruları alınacaktır. Adaylar esnek ve vardiyalı çalışma şekline uyum sağlıyor olmalı, ekip olarak çalışmaya uygun, müşteri odaklı olmasının yanı sıra hizmet odaklı olarak çalışabilecek ayrıca  ürün ve etiket kontrollerinin yapılmasını sağlaması gerekmektedir. 

Depo personeli kadrosu için; adayların en az ilköğretim mezunu olması ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. Bunların yanı sıra yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ayrıca askerlik görevini bitirmiş erkek adayların arandığı bildirildi. Depo personeli olarak iş başı yapacak olan adaylar sevk edilecek ürünleri hazırlanmasını ve araça yüklenmesini sağlaması gerektiği ilan detayları arasında yer almaktadır.

Mağaza sorumusu olarak iş başı yapmak isteyen adaylardan ise; lisans mezunu ve ekip çalışmasına uygun olması istenmektedir. İlan detayları içerisinde yetiştirilmek üzere Bim marketlerinde görevlendirilecek perakente alanında mağaza sorumlusu adayların arandığı bildirildi.

Alım yapılacak bölgeler nedir?

Bim kariyer adresinden alım yapacağı bölgeleri de bildirdi bu kapsamda; Afyon, Denizli(Çivril), Isparta(Gelendost, Keçiborlu, Şarkikaraağaç, Yalvaç), Konya(Akşehir, Yunak, Çeltik), Kütahya(Altıntaş, Emet, Gediz, Simav), Uşak, Mersin, İstanbul, Antalya, Aksaray, Niğde, Van gibi bölgelerden personel alımı yapacağını açıkladı.

Bim marketlerin bünyesinde görev almak isteyen adaylar firmanın resmi kariyer adresine aşağıdan ulaşarak Bim marketin güncel iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvuru aşamasına geçiş yapabilirler. Bim iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilmek için ilgili kariyer adresine üye olmanız ve ya giriş yapmanız gerekmektedir.

Bim güncel iş ilanlarına ulaşmak için adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız: https://bit.ly/2FTN1MSSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER