Bim personel alımı için iş ilanları yayımladı! 21 Eylül 2019 iş ilanları!

Bim çeşitli kadrolarda görev vermek üzere güncel iş ilanları sayfası üzerinden personel alımı ilanları yayımladı. Satınalma asistanı, depo personeli, mağaza sorumlusu kadrolarında çalışmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri alabilirler.

Bim personel alımı için iş ilanları yayımladı! 21 Eylül 2019 iş ilanları!

Bim belirli mağazalarında oluşan boş kadroları doldurmak üzere personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu. En az ilköğretim mezunu ve en fazla lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanların yer aldığı kariyer adresi üzerinden adaylar iş başvurularını gerçekleştirebilecektir. Bim normal işçi alımı ilanlarının yanı sıra yönetici adayı gibi kadrosu içinde personel alımı yapacağını bildirdi.

Bim personel alımı ilanı yayımladı

Bim marketler zinciri kariyer adresinden verdiği iş ilanları için alım yapılacak kadrolar ise şöyledir; satınalma asistanı, depo personeli ve mağaza sorumlusu gibi kadroları için personel alımı gerçekleştirecek.

Belirtilen kadrolara yerleşebilmek için ilan şartlarında belirtilmiş başvuru şartlarını ve nitelikleri taşıyor olmak gerekmektedir.

Satınalma asistanı kadrosu için ise Esenyurt ilçesinde yer alan bölge müdürlüğünün satın alma departmanında görev alacak, askerliğini tamamlamış, aktif araç kullanabilen, ofis programlarını kullanabilen, Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinde ikamet eden erkek personel alımı yapılacaktır bilgisi verilmiştir.

Depo personeli kadrosu için; adayların en az ilköğretim mezunu olması ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. Bunların yanı sıra yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ayrıca askerlik görevini bitirmiş erkek adayların arandığı bildirildi. Depo personeli olarak iş başı yapacak olan adaylar sevk edilecek ürünleri hazırlanmasını ve araça yüklenmesini sağlaması gerektiği ilan detayları arasında yer almaktadır.

Mağaza sorumusu olarak iş başı yapmak isteyen adaylardan ise; lisans mezunu ve ekip çalışmasına uygun olması istenmektedir. İlan detayları içerisinde yetiştirilmek üzere Bim marketlerinde görevlendirilecek perakente alanında mağaza sorumlusu adayların arandığı bildirildi.

Alım yapılacak bölgeler nedir?

Bim kariyer adresinden alım yapacağı bölgeleri de bildirdi bu kapsamda; Afyon, Denizli(Çivril), Isparta(Gelendost, Keçiborlu, Şarkikaraağaç, Yalvaç), Konya(Akşehir, Yunak, Çeltik), Kütahya(Altıntaş, Emet, Gediz, Simav), Uşak, Mersin, İstanbul, Antalya, Aksaray, Van gibi bölgelerden personel alımı yapacağını açıkladı. Not: alım yapılacak bölgeler değişiklik gösterebilmektedir.

Bim marketlerin bünyesinde görev almak isteyen adaylar firmanın resmi kariyer adresine aşağıdan ulaşarak Bim marketin güncel iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvuru aşamasına geçiş yapabilirler. Bim iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilmek için ilgili kariyer adresine üye olmanız ve ya giriş yapmanız gerekmektedir.

Bim güncel iş ilanlarına ulaşmak için adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız: https://bit.ly/2FTN1MS

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019, 10:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
sibel erdoğan
sibel erdoğan - 11 ay Önce

bu işe ihtiyacım var ve sizinle çalışmak istiyorum