Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Bim satış kadrosu için personel alımı yapacak

Bim satış kadrosu için personel alımı yapacak

0
PAYLAŞ

Perakende sektöründe hizmet sunan Bim marketler zinciri farklı bölgelerde görevlendirmek üzere mağaza satış kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olmak gerekmektedir.

Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

Adayların tecrübeli ve ya tecrübesiz olmasının yanı sıra askerlik görevinin yapılmış olması istenmektedir. Alınacak bölgeler ise Afyon, Denizli(Çivril), Isparta(Gelendost, Keçiborlu, Şarkikaraağaç, Yalvaç), Konya(Akşehir, Yunak, Çeltik), Kütahya(Altıntaş, Emet, Gediz, Simav), Uşak olarak belirtilmiş olup, kaç kişi alınacağı bildirilmemiştir.

İlan ayrıntıları için; www.kariyer.net/is-ilani/bim-birlesik-magazalar-a-s-magaza-satis-elemani-2281778Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here