Bim satış kadrosu için personel alımı yapacak

Perakende sektöründe hizmet sunan Bim marketler zinciri farklı bölgelerde görevlendirmek üzere mağaza satış kadrosu için personel al

Bim satış kadrosu için personel alımı yapacak
Perakende sektöründe hizmet sunan Bim marketler zinciri farklı bölgelerde görevlendirmek üzere mağaza satış kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olmak gerekmektedir.

Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

Adayların tecrübeli ve ya tecrübesiz olmasının yanı sıra askerlik görevinin yapılmış olması istenmektedir. Alınacak bölgeler ise Afyon, Denizli(Çivril), Isparta(Gelendost, Keçiborlu, Şarkikaraağaç, Yalvaç), Konya(Akşehir, Yunak, Çeltik), Kütahya(Altıntaş, Emet, Gediz, Simav), Uşak olarak belirtilmiş olup, kaç kişi alınacağı bildirilmemiştir.

İlan ayrıntıları için; www.kariyer.net/is-ilani/bim-birlesik-magazalar-a-s-magaza-satis-elemani-2281778
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 18:35
YORUM EKLE