Bim ve Şok toplam 300 Personel Alımı yapacak!

2 şirket toplamda 300 personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen ilanlar doğrultusunda iki şirket bim ve şok toplamda 3

Bim ve Şok toplam 300 Personel Alımı yapacak!
2 şirket toplamda 300 personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen ilanlar doğrultusunda iki şirket bim ve şok toplamda 300 personel alımı gerçekleştirecek. Market sektöründe hizmet sunan ve aktüel ürünleri ile dikkat çeken 2 şirket bünyesinde istihdam sağlamak üzere ilana çıktı ve bazı şart ve koşullar neticesinde adayların başvurularını değerlendirecek.

Bim 200 personel alımı yapacağını ve adaylardan istediği bilgiler şu şekilde; Bim Mağazaları Bünyesinde çalıştırılmak üzere 18-45 yaş arası KASİYER i alımı yapılacaktır. Size en yakın bim mağazasına gidip BİM başvuru talep formu doldurabilirsiniz.

Şok market 100 personel alımı yapacağını ve son başvuru tarihi olarak 15 şubat 2019 olarak belirtti. İlan sayfasında fazla bilgiye yer vermeyen şirket İstanbul ilinde alım yapacağını açıkladı.

HANGİ İL VE KADROYA ALINACAK?

Bim ve Şok market personel alımlarını İstanbul üzerinden gerçekleştireceğini belirtti. Hangi bölgelerin tercih sebebi olduğu ilanların detaylarında belirtilmiştir.

İki şirkette alımlarını kasiyer kadrosu için yapacağını ilan detaylarında belirtti. Eğer sizlerde kasiyer kadrosunda istihdam edilmek istiyorsanız ilgili sayfalar üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adresleri kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

Şok market ilanı için https://goo.gl/untiuP

Bim ilanı için https://goo.gl/uh51tZ

Başvuru işlemleri için ise aşağıdaki resimdeki gibi tc kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet sistemi ile giriş yapınız.Giriş işleminden sonra en altta bulunan başvur butonunu kullanarak ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 22:10
YORUM EKLE