Bosch Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bosch1991 başında Manisa, Elginkan Holding (Türkiye)'de ortak girişim kurdu ve ortak girişim ortaklığı ELBO Inc. ve şirket BOSCH grubu

Bosch Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Bosch1991 başında Manisa, Elginkan Holding (Türkiye)'de ortak girişim kurdu ve ortak girişim ortaklığı ELBO Inc. ve şirket BOSCH grubunun bir parçası olarak çalışmalarına devam etmektedir. 2004 yılında BOSCH Buderus'u satın aldı ve Buderus markası altında kombiler üretmeye başladı. Sizlerde Bosch personel alımı ilanlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizden bilgi alabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI PROFİLİ


1. Çalışan Sayısı: 529 (169 aylık ücretli personel, 360 saatlik ücretli personel)

2. Çalışanların Eğitim Seviyesi: Aylık personel:% 66 üniversite,% 9 Meslek Yüksek Okulu,% 25 Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Yüksek Okulu. Ücretli personel:% 56 Endüstri Meslek Lisesi,% 1 Meslek Lisesi,% 18 Lise,% 25 İlkokul ve Ortaokul

Çalışanların Yaş Durumu: Ortalama personel: ortalama 36

Saatlik ücretli personel: ortalama 33

Şirket genelinde: 34

5. Sosyal Faydalar:

Tam gün sağlık hizmetleri,

Grup Hayat Sigortası (kişisel kaza ve hayat sigortası),

Özel sağlık sigortası

Yemek + servis

İşe Alım Süreci


İnsan gücüne ihtiyaç duyan departman (lar), İnsan Kaynakları'na taleplerini bildirdikten sonra, aday veritabanını ve İnsan Kaynakları Departmanı bilgisayar sistemindeki diğer veri kaynaklarını değerlendirir. Uygun adaylarla ilk temas İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılır ve en uygun adayları ilgili departmana organize eder. Adayın ilgili departmanın özel pozisyonuna uygun olduğu tespit edilirse, yerleştirme süreci başlar.

Üretimde, saatlik çalışan ücretli personel alımındadır; Genellikle yetenek ve dikkat ölçüm testleri uygulanır. Testlerde belirli bir başarıya ulaşan adaylara, İnsan Kaynakları departmanının ve ilgili teknik departman çalışanlarının hazır bulunduğu sözlü görüşme çağrısında bulunulmaktadır. Görüşme sonucu belirlenen adaylar işe alınır.

Eğitim Süreci


Yıllık performans değerlendirme görüşmeleri sırasında çalışanlarımız gelişime açık yönlerini belirler ve eğitimlerine yöneticileri ile birlikte karar verir. Daha sonra tüm bu eğitimler İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirilir ve iç eğitim / dış eğitim olarak düzenlenir. (Özellikle Almanya'da, yurt dışında da eğitim fırsatları var.)

Bosch İş İlanları ( kadrolar değişebilir )Bosch iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 22:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT ASKER
MURAT ASKER - 11 ay Önce

Vardiyasız ne is olursa yaparım kotuk dosemesi ve garsonluk tecrubem var