Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Burulaş İş Başvuru Formu 2019

Burulaş İş Başvuru Formu 2019

0
PAYLAŞ

Burulaş, Bursa Belediyesi iştiraki olarak faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmekte olup, resmi adresi üzerinden ise iş başvuru formu yayınlayarak adayların başvurularını almaktadır.

BURULAŞ, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak 1998 yılında kurulmuş şehir içi toplu taşıma ve şehirlerarası ulaşım sistemleri ile Türkiye’de bir marka değer olmaya yönelik hedefi doğrultusunda ilerleyen bir ulaşım şirketidir.

BURULAŞ, şehir içi tüm toplu taşıma hizmetini yönetirken; şehirlerarasında da, deniz ve kara yoluyla hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

BURULAŞ; bir yandan Otobüs Terminalleri işletme, BBBUS (Bursa Terminal – Sabiha Gökçen), Metro, Otobüs, BUDO (Bursa Deniz Otobüsü), Tramvay işletme ve bakım operasyonlarını yönetirken ; Bursa ili içerisindeki entegre bilet sistemi işletimini başarıyla yürütmektedir.

Halkın ulaşım alışkanlıkları, toplu taşıma bilinci ve memnuniyeti; toplu taşıma entegrasyonunun gücüne bağlıdır. BURULAŞ; Ulaşım ağlarının günün ihtiyaçlarına uygun hale getirilmesi, entegre – emniyetli – zamanında – konforlu ulaşım imkanlarının arttırılması tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişmeye açık olup amaca yönelik olarak yeni projelerinin planlama, tasarım, onay ve işletim süreçlerini yürütmektedir.

Sürekli ve hızlı gelişen teknolojik altyapısıyla BURULAŞ, ulaşımın her alanında fark yaratmaya Bursa Şehrinin Ulaşım gücü olmaya devam ediyor.

Burulaş İş Başvuru Formu TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here