Burulaş İş Başvuru Formu 2019

Burulaş, Bursa Belediyesi iştiraki olarak faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmekte olup, resmi adresi üzerinden ise iş başvur

Burulaş İş Başvuru Formu 2019
Burulaş, Bursa Belediyesi iştiraki olarak faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmekte olup, resmi adresi üzerinden ise iş başvuru formu yayınlayarak adayların başvurularını almaktadır.

BURULAŞ, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak 1998 yılında kurulmuş şehir içi toplu taşıma ve şehirlerarası ulaşım sistemleri ile Türkiye’de bir marka değer olmaya yönelik hedefi doğrultusunda ilerleyen bir ulaşım şirketidir.

BURULAŞ, şehir içi tüm toplu taşıma hizmetini yönetirken; şehirlerarasında da, deniz ve kara yoluyla hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

BURULAŞ; bir yandan Otobüs Terminalleri işletme, BBBUS (Bursa Terminal – Sabiha Gökçen), Metro, Otobüs, BUDO (Bursa Deniz Otobüsü), Tramvay işletme ve bakım operasyonlarını yönetirken ; Bursa ili içerisindeki entegre bilet sistemi işletimini başarıyla yürütmektedir.

Halkın ulaşım alışkanlıkları, toplu taşıma bilinci ve memnuniyeti; toplu taşıma entegrasyonunun gücüne bağlıdır. BURULAŞ; Ulaşım ağlarının günün ihtiyaçlarına uygun hale getirilmesi, entegre – emniyetli – zamanında - konforlu ulaşım imkanlarının arttırılması tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişmeye açık olup amaca yönelik olarak yeni projelerinin planlama, tasarım, onay ve işletim süreçlerini yürütmektedir.

Sürekli ve hızlı gelişen teknolojik altyapısıyla BURULAŞ, ulaşımın her alanında fark yaratmaya Bursa Şehrinin Ulaşım gücü olmaya devam ediyor.

Burulaş İş Başvuru Formu TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 14:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan
Burhan - 6 ay Önce