Çelebi Hava Servisi Personel Alım İlanı Yayımladı

Çelebi Hava Servisi 1958 senesinde faaliyetlerine başlamış olup uzun senelerdir çalışmalarına devam etmektedir. Firma bünyesine katılmak isteyen adayl

Çelebi Hava Servisi Personel Alım İlanı Yayımladı
Çelebi Hava Servisi 1958 senesinde faaliyetlerine başlamış olup uzun senelerdir çalışmalarına devam etmektedir. Firma bünyesine katılmak isteyen adaylar belirtilmiş şart ve bilgileri inceleyebilirler.

GENEL NİTELİKLER
Önlisans/lisans mezunu (tercihen lojistik bölümü), Sözlü ve yazılı iyi seviyede İngilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, SAP veya ERP programı kullanmış, işlemleri ve iş akışını bilen, Uluslararası yükleme işlemleri ve incotermler hakkında bilgisi olan,Lojistik, gümrükleme, yükleme ve boşaltma işlemleri hakkında bilgi sahibi İthalat ve ihracat işlemlerinin takibini yapacak kadar tecrübeli olması.

İŞ TANIMI
Lojistik süreçlerinde satınalma bölümüne destek olmak, Yurtdışı tedarikçilerle ve iştiraklerle görüşerek nakliye ve gümrük süreçlerini raporlamak, İthalat ve ihracat belgelerini hazırlamak veya takip etmek, SAP sisteminde satınalma siparişlerini açmak ve tedarikçilerle paylaşmak, Doküman akışında ve onay sürecinde bölüm çalışanlarına destek olmak.

Adaylardan tecrübeli olunması ve askerlik görevinin tamamlanmış olması istenmektedir. Toplamda 1 kişilik alım yapılacak olup İstanbul'dan alım gerçekleştirilecektir. İlan bilgileri için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 00:31
YORUM EKLE