Çelebi Hava Servisi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çelebi Hava Servisi uzun yıllardır uluslararası alanda hizmetlerini sürdürmektedir. 1958 yılından bu yana hizmet sunan ve hizmetlerine

Çelebi Hava Servisi Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Çelebi Hava Servisi uzun yıllardır uluslararası alanda hizmetlerini sürdürmektedir. 1958 yılından bu yana hizmet sunan ve hizmetlerine devam etmek isteyen Çelebi Hava Servisi farklı kadrolarda istihdam sağlamak üzere kariyer adresi üzerinden personel alımı ilanları yayınlamıştır. Şirket bünyesinde görevde bulunmak isteyen adaylar haberimizden Çelebi Hava Servisi iş ilanı bilgilerine ulaşarak gerekli iş başvuru işlemlerini yapabilirler.

1958 yılında kurulan ve 1995 senesinde holdingleşerek Çelebi Holding kurulmuştur. Holding'in amacı ise tek çatı altında toplanarak buradan faaliyetlerini sürdürmek istemesi amacı ile kurulmuştur. Sürekli gelişmekte ve değişimler gerçekleştirerek uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bu istikrarlı çalışmanın neticesinde günümüze kadar gelmeyi başaran Çelebi Hava Servisi çeşitli kadrolarda alım yapacağını da duyurmuştur.

Çelebi Hava Servisi şirketinin alım yapacağı kadrolardan bazıları ise; hareket memuru, yolcu hizmetleri memuru, satınalma uzmanı, teknik uzman, insan kaynakları stajyer memur kadroları için alım yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurmuştur.

Firmanın alım yapacağı bir kadrodan örnek alım şartları ise şöyledir; yolcu hizmetleri memuru kadrosu için istenen nitelikler ingilizce biliyor olmak, en az lise mezunu olmak, vardiya sisteminde görev alabilmek ve ya yarı zamanlı çalışabilmek, yoğun iş temposunda görev almak gibi şartlar aranmaktadır.
Çelebi Hava Servisi Hakkında

Çelebi Hava Servisi, ilk olarak 1 Şubat 1958'de Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Ali Cavit Çelebioğlu tarafından, Türk havacılık sektöründe ilk özel mülkiyet yer hizmeti şirketi olarak kuruldu.

O zamandan beri edindiği gelenek ve bilgi, tecrübe, yeni teknolojiye ve insana yatırım yapmanın önemini ve ne olursa olsun esnek ve hızlı olma kabiliyetini, Çelebi Hava Yolunun lideri olarak ele aldı. Türkiye'deki sektörü ve Avrupa'nın önde gelen yer hizmetleri şirketlerinden biridir. ÇGH, çoğunluğu Türkiye'ye giren ve çıkan uluslararası havayolları olan 250'den fazla müşterinin hizmetindedir.

Çelebi Hava Servisi'nin Yer Hizmetleri Servisleri Yönetmeliği çerçevesinde sunduğu hizmetler; yolcu trafiği, yük kontrolü ve iletişimi, rampa, kargo ve posta ile uçak güvenlik hizmetleri, yönetici havacılık hizmetleri ile depo ve terminal operasyonlarından oluşmaktadır.

Mevcut en ileri teknolojiye ve 3.500'den fazla uzman personele sahip ekipmanlarla çalışan şirket, tüm yer hizmetleri hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda sunmaktadır.

Türkiye'de Çelebi Hava Servisi'nin faaliyet gösterdiği 24 havalimanı, ülkenin hava trafiğinin% 93'ünü oluşturuyor. Yeni istasyonların sayısı müşterilerin istekleri doğrultusunda her geçen yıl artmaya devam ediyor.

Çelebi Hava Servisi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Çelebi Hava Servisi şirketi iş başvurularını resmi kariyer adresi üzerinden almaktadır. Başvuruda bulunacak olan adayların yapması gereken ilgili kariyer adresine giderek güncel iş ilanlarını takip etmek, kariyer sitesine üye olmak veya üye girişi yaparak ilanlara iş başvurusunda bulunmak olacaktır.

Çelebi Hava Servisi iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar TIKLAYINÇelebi Hava Servisi Nerede?


Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 00:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özdem yapıcı
Özdem yapıcı - 10 ay Önce

Ben Çelebi girmek istiyorum alın varmı seneye

özdem
özdem - 7 ay Önce

ben çelebiye girmek istiyorum benim terçüban var ben cok hızlı çalışırım benim yaşın 35 05312060767