Dardanel Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı!

Dardanel personel alımı yapacak! 1983 yılında Niyazi Önen tarafından kurulan DARDANEL Türk sofrasını ton balığı ile tanıştırdı

Dardanel Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı!
Dardanel personel alımı yapacak! 1983 yılında Niyazi Önen tarafından kurulan DARDANEL Türk sofrasını ton balığı ile tanıştırdı ve kısa sürede ton balığı üretimi ile gıda sektöründe adını duyurdu. Değişen hayat şartları ve tüketicilerin değişen beslenme alışkanlıkları sonucu ortaya çıkan talebe cevap vermek için DARDANEL, 1986 yılında dondurulmuş meyve sebze, 1988 yılında da konserve meyve sebze üretimine başlamıştır.

DARDANEL 1989 yılında, tüketicilerin kaliteli sağlıklı ve pratik ürünleri tercih etmeye başlaması ile hazırlanması ve tüketilmesi kolay hazır gıda ve dondurulmuş hamur ürünleri ( pizza, milföy) üretmeye başlamıştır.

Dardanel Personel Alımı 2019

GENEL NİTELİKLER En az lise veya ön lisans mezunu, Gıda Sektöründe depo ve sevkiyat alanında deneyim sahibi, Bilgisayar kullanmasını bilen ve depo yönetimi programlarına hakim, Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü ve depo sayımı konularında tecrübeli Sorumluluğunda olan birimi idare edebilecek bilgi, beceri ve donanıma sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

İstanbul Avrupa Yakası , Bursa , Eskişehir ve Antalya illerinde kurulacak olan bölge depolarımızda, Depo içerisindeki malzemelerin düzeninin ve Deponun güvenliğinin sağlanması (güvenlik,kayıp, çalıntı, hırsızlık girişimlerine sebebiyet vermemesi, depo içinin düzeni, temizliği, gıda ürünlerin hijyenik ortamda korunması), Depo yönetimi ve stok takibinin düzenli yapılması, Depoya giren malzemelerin eksiksiz teslim alınması, taşınması ve düzenli depolanmasının sağlanması, Depodan çıkan malzemelerin kayıtlarının düzenli tutulması, Sipariş/Satış listelerinin hazırlanması, Gün içerisinde sevkiyat alanında ihtiyaç olduğunda destek verilmesi, Dönemsel olarak stok sayımlarının yapılması ve organize edilmesi, Stok ve müşteri cari hesaplarının takibinin yapılması.

Dardanel iş ilanları için https://goo.gl/EsJoUU adresini ziyaret edebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 18:11
YORUM EKLE