Dhl Personel Alımı İlanı 2019! Başvuru Şartları

Dhl kargo farklı kadroları için ve 2019 yılı için personel alımı ilanları yayımladı. Haberimizde yer alan 2019 ilanı ise operatör kadrosu için ver

Dhl Personel Alımı İlanı 2019! Başvuru Şartları

Dhl kargo farklı kadroları için ve 2019 yılı için personel alımı ilanları yayımladı. Haberimizde yer alan 2019 ilanı ise operatör kadrosu için verilmiş olup adaylar diğer ilanlara ulaşmak için firmanın kariyer adresine gidebilirler.

Genel Nitelikler

Tercihen lise mezunu, Forklift operatörü - RT pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, İş makinesi operatörlük ehliyetine sahip, RT ve PPT kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış adaylar aranmaktadır. Sultanbeyli, Sancaktepe, Sarıgazi, Ümraniye, Taşdelen, Çekmeköy veya Gebze, Kocaeli, Çayırova, Darıca bölgelerinde ikamet eden,

İş Tanımı

RF kullanarak ürünlerin toplanması, yükleme ve boşaltma yapılması, Ürünlerin hasarsız şekilde elleçlenmesi, Lokasyon sayımlarının gerçekleştirilmesi, Depo ile ilgili diğer süreçlerin, ekip çalışması ile yürütülmesi. Ayrıca tecrübeli ve askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://goo.gl/MmMyGR resmi kariyer sayfasına giderek açık kadroları ve iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 14:15
YORUM EKLE