Dimes Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Uzun yıllardır gıda sektöründe hizmet sunan Dimes personel alımı için iş ilanları yayınladı. Gıda şirketinde görev almak isteyenler haberimizden

Dimes Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Uzun yıllardır gıda sektöründe hizmet sunan Dimes personel alımı için iş ilanları yayınladı. Gıda şirketinde görev almak isteyenler haberimizden iş başvuru detaylarını takip ederek başvuru aşamasına geçebilirler.

Dimes Hakkında

Kurucumuz Mustafa Vasfi Diren, Ziraat Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, “Bugün derslerimizi bitirdik. Sınavları ümitle geçebilirsek, iş hayatımıza ulusumuz için faydalı bir işçi olarak başlayacağız ”diyerek hikayemiz böyle başladı.

Yurtsever bir tarımcı olan kurucumuz, 1950'lerin zorlu ve fakir yıllarında sağlıklı kuşak sayısını artırmak için beslenmenin öneminin farkındaydı, aynı zamanda verimli topraklarımızın katma değerli ürünlerle katlanacağını biliyordu ve Türkiye tarıma dayalı endüstrisini geliştirerek gelişir.

Ülkede çok çeşitli meyveler olsa bile, yenilebilir ve lezzetli meyveler yeterince kullanılamadı ve çiftçilerin tüm çabaları boşa gitti.

M. Vasfi Diren'in düşünce dünyası doğa ve insan tarafından şekillendirildi. Daha sonra, 1950'lerde Anadolu'nun kalbi Tokat'taki bahçesinde DİMES'i kurdu.

Kurucumuz, insanlar için her zaman en iyi ürünleri üretmek olan prensibinden asla sapmadı. 1963 yılında, “Masamıza koyamayacağımız meyveleri işleme koymuyoruz ve çocuklarımızın içmesine izin vermeyeceğimiz meyve suyu üretmiyoruz” dedi ve insanlığa ışık tuttu.

Türkiye'de yerli sermaye ile kurulan ilk meyve suyu markası olarak, DİMES ürünlerinin birkaç kuşak için kalitesinden eminiz, çünkü DİMES ürünleri evinize ulaştığında, tohumlardan günümüze kadar olan tüm süreçleri derinlemesine dayanarak yönetiyoruz. köklü kalite değerleri. DİMES'e uygun meyve seçimi, 24 saat içerisinde bu meyvelerin fabrikalarımıza kendi kamyonlarımızla nakliyesi dahil olmak üzere tüm seçimleri sorumluluk bilinciyle yapıyor ve üretimde geleneksel depolama yöntemlerini kullanarak ilham alıyoruz. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu madde kullanmıyoruz, çünkü bu meyvelerin yıllardır bu mucizesine tanık olduk ve küçük bir seçimin önemini ve bunun nasıl büyük bir fark yaratabileceğinin farkındayız.

Bugün, meyvenin en sade meyvesi, gurur ve sorumluluğu, ülkemizde en büyük meyve suyu üreticisi olma ve en çok tüketilen meyve suyu markası olma yolunda tutkumuz sayesinde yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz * ve ürünlerimizi 100'den fazla farklı ülkeye ihraç ediyoruz. ülkeler.

Her zaman insanları ve doğayı önemseriz; çiftçilerimiz, iş ortaklarımız ve tüketicilerimizle sürdürülebilir bir değer zinciri yarattığımızı biliyoruz. Dahası, gelecek nesiller için yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Dimes iş ilanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selma
Selma - 11 ay Önce

Işe ihtiyacım var üretim deneyimim var

Kemal yazgan
Kemal yazgan - 10 ay Önce

Hakan ermis
Hakan ermis - 5 ay Önce

Market soktorunde uzun zaman çalıştım şuan is aramaktayim yardımcı olursanız srvinirims

Hakan ermis
Hakan ermis - 5 ay Önce

Market soktorunde uzun zaman çalıştım şuan is aramaktayim yardımcı olursanız srvinirims