Dominos Pizza Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Müşterilere sıcak, harika tatma, taze el yapımı pizzalar sunma konusunda tutkuluyuz. Bu amacımız birçok ülkede pizza markası olmamıza yardımcı oldu

Dominos Pizza Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Müşterilere sıcak, harika tatma, taze el yapımı pizzalar sunma konusunda tutkuluyuz. Bu amacımız birçok ülkede pizza markası olmamıza yardımcı oldu. Sizlerde Dominos personel alımı için yayınlanmış iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız haberimizden bilgi edinebilirsiniz.

1985 yılında İngiltere'de ilk Domino mağazasını açtığımızdan beri, ülke genelinde 1.000'den fazla mağazamız ve 35.000'den fazla ekip üyemiz var. Geçen yıl, İngiltere'nin 7 milyondan fazla favori Pepperoni Tutkusu dahil, yaklaşık 90 milyon yeni el yapımı pizza sattık.

Seçim sunmayı taahhüt ediyoruz ve menümüzdeki binlerce kombinasyonla müşterilerin çok fazla seçeneği var. Pizzalarımız taze kremalı% 100 mozzarella peyniri, üzüm rendelenmiş domates sosu ve imzalı taze hamurumuz gibi kaliteli malzemelerle hazırlanmaktadır.

Harika lezzetler veren pizzalara sahip olmanın yanı sıra, müşterilerimizin hayatını biraz daha kolaylaştırmak için teknolojinin peşinde koşmaya devam ediyoruz. Müşterileri kontrol altına alarak hızlı ve kolay sipariş vermek için çok çalışıyoruz. Öğrenmeye yorulmadan odaklanmak sürekli iyileştirmeyi teşvik eder ve müşterilerin her zaman Domino's'daki tüm büyük yeniliklerin merkezinde olmalarını sağlar.

“Amacımızın gücünü beslemek, her seferinde bir pizza” marka amacımız tarafından yönlendiriliyoruz. Hiç durmadan durma arzusu, franchise sahiplerimizin girişimci ruhunu, yenilikçiliğe olan bağlılığımızı ve taahhütte bulunma taahhüdümüzü desteklemektedir. Birlikte, “dünyadaki ve her mahalledeki bir numaralı pizza şirketi” olma vizyonumuza ulaşmamızı sağlıyor.

Dominos Pizza İş İlanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 22:16
YORUM EKLE