Dyo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yaşar Holding'in çatısı altında bulunan Dyo boya şirketi kariyer adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile

Dyo Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Yaşar Holding'in çatısı altında bulunan Dyo boya şirketi kariyer adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurdu. Dyo iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar haberimizden bilgi edinebilirler.
Dyo Mobilya Boyaları

Yaşar Kaplama Grubu yönetimindeki Yasaş, Bayraklı ve Akril şirketleri 2002 yılında DYO Kaplama Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında birleştirilmiştir. Bu birleşmeden sonra, bu üç şirketin mevcut faaliyetleri üç farklı işletme biriminde gerçekleştirilmiştir. verimli yol.

Mobilya kaplama iş birimi İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde yer almaktadır. Fabrikamız son derece gelişmiş teknolojisi, otomasyon ve yüksek kapasitesi nedeniyle bir örnek teşkil etmektedir.

67.000 m2 alana kurulan bu üretim kompleksi, Yaşar Kaplama Grubu'nun en büyük yatırımıdır.

Mobilya iş biriminin temel hedefi, faaliyet gösterdiği sektörde mutlak müşteri memnuniyetidir ve piyasaya odaklı bir organizasyon türünü tercih etmiştir. Dağıtım sektördeki 6 bölgesel kuruluş aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Faaliyetlerimizi endüstriyel kaplama sektöründe Dewilux markaları ile yürütüyoruz.

Hedefimiz, geniş ürün yelpazesi ve teknik destek faaliyetleri ile müşterilerimizi memnun etmek ve sektörün büyümesine katkıda bulunabilecek çalışmalar yapmaktır. Kullanıcılara düzenli olarak eğitimler veriyoruz, yeni ürün ve sistem sunumları yapıyoruz.

DYO Coating SA olarak TS-EN-ISO 9001: 2000 kalite sistem belgesine sahip olduk ve toplam kalite yönetimi en önemli hedeflerimizden biri.
Dyo Otomotiv Boyaları

Dyo Boya, DYO markası ile otomotiv boya sektöründe faaliyet göstermektedir.

İleri teknoloji, otomasyon ve yüksek kapasitesi ile kaplama sektöründe örnek teşkil eden fabrika, seçkin ve farklılaşan bir firma olarak aktif olduğu sektörde ana hedefi olarak belirlemiştir.

Müşteriye ve pazara odaklı bir organizasyon yapısını tercih etti. Daha sonra mevcut otomotiv müşterileri ve franchise kanallarına hizmet ediyor.

Geniş ürün yelpazesi ve teknik destek faaliyetleri ile müşterileri memnun etmeyi ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak için çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. Bunlara ek olarak, Ar-Ge çalışmaları ile pazarın taleplerine uygun yeni ürünler tasarlamak için çalışmalar yürütmekte ve düzenli olarak eğitim programları ve sunumlar yapmakta ve kullanıcılar için yeni ürün ve sistemlerin tanıtımı ve tanıtımını yapmaktadır.

DYO Boya, TS-EN-ISO 9001: 2000 Kalite Sistem Belgesi'ne sahiptir ve ana hedefi Toplam Kalite Yönetimi'dir.

Türkiye Ekonomisinin gelişiminde öncü olan otomotiv endüstrisinde uzun yıllar başarıyla hizmet vermektedir.

Dyo İş İlanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 15:09
YORUM EKLE