Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Edirne Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı Yapıyor!

Edirne Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı Yapıyor!

0
PAYLAŞ

Edirne Emniyet Müdürlüğü TYP kapsamında toplamda 10 işçi alımı yapacağını duyurdu. Kurum alımlarını TPY kapsamında yapacak ve çevre temizliği kadrosu için alacağını duyurdu.

Edirne Emniyet Müdürlüğü bünyesinde işçi statüsünde görev almak isteye adaylar 273383 numaralı toplum yararına program numarası ile ya da haberimizde verilmiş ilan adresi üzerinden ilana ulaşarak başvuru işlemlerini başlatabilirler.

TYP İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR VE ADAYLAR NASIL SEÇİLİR?

Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli ve malul aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

Katılımcıların seçiminde uygulanan 3 ayrı yöntem bulunmaktadır. Her Programın niteliğine göre bu yöntemlerden hangisinin kullanılacağı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından belirlenir. Noter kurası yöntemi, Liste yöntemi, Yüzde seksen noter kurası, yüzde yirmi liste yöntemi. İstihdamında güçlük çekilen aşağıdaki gruplar Birinci Liste, bunlar dışında kalanlar İkinci Liste olacak şekilde tasnif edilecektir. Aşağıdaki grupların hepsi Birinci Liste’ye dâhil edilecek olup, gruplar arasında herhangi bir öncelik sıralaması bulunmamaktadır; Birinci listedeki başvuranlar tamamlanmadan 2. listeden başvuranlar yararlanıcı olamayacaktır.

Başvuru işlemleri 08 şubat 2019 tarihinde sona erecek olup başlangıç tarihi 1 martt 2019 toplam gün sayısı 177 ve bitiş tarihi 27.08.2019 olarak belirtilmiştir. Ayrıca günlük çalışma saati 9 olarak açıklanmış olup toplam 10 işçi alınacaktır.

İlan için tıklayınSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here