Ekim ayı İŞKUR işçi alımı ilanlarına nasıl ulaşılır?

İŞKUR işçi alımı ilanları Ekim ayında da yayınlanmaya devam ediyor. Bir çok özel firma ve kamu kurumu Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden ilanlarını yayınladı. Bu kapsamda farklı kadrolarda ve farklı illerde görevlendirilmek üzere İŞKUR'dan işçi alımları yapılacak. Peki İŞKUR işçi alımı ilanlarına iş başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR iş ilanlarına nereden ulaşılır? tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

Ekim ayı İŞKUR işçi alımı ilanlarına nasıl ulaşılır?

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden kamu kurumları ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren firmalar işçi alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Farklı iş kadrolarında görevlendirmek ve farklı illerde istihdam etmek üzere işçi alımı ilanları yayınlandı. Peki İŞKUR üzerinde yayınlanan işçi alımı ilanlarına nereden ulaşılır ve işçi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu sağlanır? tüm bilgiler aşağıda verilmiştir. İşte ayrıntılar...

İŞKUR İŞ İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Ekim ayı İŞKUR işçi alımı ilanları için yapmanız gereken https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giderek " ara " butonuna basmanız İŞKUR'da yayınlanmış olan tüm iş ilanlarını listeleyecektir. Bulunduğunuz bölgedeki ilanları listelemek için il ve ilçe kısmından bölgenizi seçerek " ara " butonuna basmanız veya sadece kamu ilanlarını listelemek için ise " iş yeri türü " kısmını " kamu " olarak belirleyebilir ve daha sonrasında " ara " butonuna basabilirsiniz. 

İş başvuru işlemleri için ise İŞKUR sistemine kayıt olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir. Adaylar e-devlet şifreleri ve T.C numaralarını kullanarakta İŞKUR sistemine giriş sağlayabilir ve ilanları yukarıda belirtlien şekilde açtıktan sonra iş başvuru işlemlerine geçebilirler.

İŞKUR'DAN ALIM YAPILAN TÜM KADROLARA NASIL ULAŞILIR?

Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) üzerinden alım yapılan tüm kadrolara ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx adresini kullanmanız yeterli olacaktır. Verilen İŞKUR bağlantısına giriş sağladıktan sonra karşınıza aşağıda resimdeki gibi sayfa açılacak ve hangi kadrolarda alımların yapıldığı listelenecektir.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 17:32


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülçin albayrak
Gülçin albayrak - 1 hafta Önce

Eve iş istiyorum

Necati köseöz
Necati köseöz - 3 gün Önce

Injaat bekcilik

Necati köseöz  izmir Karşıyaka
Necati köseöz izmir Karşıyaka - 3 gün Önce

Injaat bekcilik işleri

Necati köseöz izmir karslyaka
Necati köseöz izmir karslyaka - 3 gün Önce

Injaat bekcilik

SIRADAKİ HABER