Enerjisa Personel Alımı Yapıyor!

Enerji alanında hizmet sunan Enerjisa personel alımı yapacak! satış temsilcisi kadrosu için alım yapılacak olup belirtilmiş şartları taşıyan adayla

Enerjisa Personel Alımı Yapıyor!
Enerji alanında hizmet sunan Enerjisa personel alımı yapacak! satış temsilcisi kadrosu için alım yapılacak olup belirtilmiş şartları taşıyan adaylar ilgili adres üzerinde firmanın ilanlarına başvuru sağlayabilir.

GENEL NİTELİKLER En az Lisans mezunu, Ms Office uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Hedef odaklı çalışan, gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması.

İŞ TANIMI Müşteri Hizmetleri Merkezleri’ndeki tüm abonelik, dilekçe başvuru ve tarife satışı işlemlerinin yapılması, Müşteri başvurularının alınması ve kısa sürede çözümlenmesi, Müşteriler için uygun tarife seçeneklerinin değerlendirilmesi, teklifi ve satışı, Evrak kontrolü, takibi ve dosyalama yapabilecek İstanbul’daki Müşteri Hizmetleri Merkezilerinde çalışacak Müşteri Hizmetleri Temsilcisi arıyoruz.

İlgili ilana başvuruda bulunmak veya diğer ilanları incelemek isteyen adaylar https://goo.gl/GDt125 adresine giderek kayıt olmalı veya üye girişi yaparak ilanlara başvur butonunu kullanarak işlemlerini yapabilir.

 

Diğer ilanlarına ulaşmak için ilgili adreste yer alan açık pozisyon butonuna basarak ilan listeyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 21:23
YORUM EKLE