Enka İnşaat İş İlanları ve Personel Alımı 2019

Enka İnşaat farklı kadrolarda görevlendirmek üzere profesyonel personel alımı yapacağını duyurdu. Enka iş ilanlarının yanı sıra

Enka İnşaat İş İlanları ve Personel Alımı 2019
Enka İnşaat farklı kadrolarda görevlendirmek üzere profesyonel personel alımı yapacağını duyurdu. Enka iş ilanlarının yanı sıra genel başvuru ilanı da bulunup, adayların başvuruları alınıp öz geçmiş havuzunda biriktirilmekte olup, sizlerde Enka'ya iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Misyonumuza İnan, Vizyonumuzu Paylaş, Ekibimize Katılın!

ENKA, yarım asırdan fazla bir süredir mühendislik ve inşaat endüstrisinde rekabet gücünü korudu. Bağlılığımız, esnekliğimiz ve cesur taahhütlerde bulunma isteğimiz büyümemizi teşvik etti, müşterilerimizi güçlendirdi ve faaliyet gösterdiğimiz ülkeleri ileriye taşıdı. En karmaşık zorlukları çözmenin ve zor projeleri başarmanın tek yolunun, potansiyeli yüksek ekiplerle çalışmaya bağlı olduğuna inanıyoruz. 60 yılı aşkın bir süredir yaptığımız gibi başarımızı ve büyümemizi sürdürmek için her zaman yetenekler arıyor ve yüksek potansiyel ekip üyelerini keşfediyoruz.

Enka Hakkında

ENKA, 1957 yılında Şarık Tara ve kayınbiraderi, ikisi de İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun olan inşaat mühendisleri olan Sadi Gülçelik'in ortaklığıyla kuruldu. Faaliyete geçtiği ilk birkaç yıl boyunca, ENKA, kurucularının sıkı çalışması ve fedakarlıkları sayesinde giderek güçlendi. Küçük yeni firma, İstinye Karayolu Köprüsü ve Rıhtım Duvarı ve Babaeski-Kuleli Yolu gibi İstanbul'daki çeşitli büyük inşaat projelerinde aktif rol aldı ve üst düzey yetkililerin dikkatini çekmeye, beğenilerini ve dikkatini çekmeye başladı. diğer tekniklerin çoğunun dahil olduğu geleneksel inşaat projeleri yerine, özel teknikler gerektiren ya da göreceli olarak yüksek zorluk derecesinin yanı sıra karmaşık tasarım ve mühendislik işleri ve risk içeren projelere odaklanma felsefesiyle teşvik edilmesi. En başından beri, yönetim ve personel, mühendisler ve işçiler, ENKA'nın özellikle dost ve işbirlikçi yönetim tarzının temelini oluşturan ortak bir çaba ile omuz omuza durdular.

İlk yıllardaki en önemli projeler Unkapanı Köprü İnşaatı, Genel Elektrik Motorları Fabrikası ve İstanbul'daki Haydarpaşa Tahıl Siloları, Mudanya'daki Siemens Kablo Fabrikası, İzmit'teki Goodyear kauçuk lastik fabrikası, Chrysler Kamyon Montaj Fabrikası oldu. Gebze ve Giresun'daki Aksu Kağıt Fabrikası.

1970 yılının başında ENKA, hepsi aynı anda çalışan ve bunlardan on tanesi denizaşırı olmak üzere toplam 35 inşaat projesinde yer aldı. Yabancı şirketlerle olan sözleşmeler, önce Türkiye'de, sonra da uluslararası alanda ortak girişimlere başlamıştır.

1970-1980

Bu stratejik çalışmaların sonucu olarak, yabancı firmalarla işbirliğine dayalı iş girişimleri olan ENKA, bir Alman ortağıyla birlikte 1970 yılında ilk kez Ortaköy Viyadüğü'nü inşa etmek ve Boğaz Köprüsü'ne giden yollara ulaşmak için uluslararası bir ihale aldı.

Aynı yıl ENKA, Libya'da Bingazi'de bir çimento fabrikası inşaatına başladı. Anadolu karayolu üzerinde 660 m İzmit açık tüneli, 580 m Dilderesi ve 440 m Hereke ikiz tüp tünelleri gibi çeşitli otoyol tünellerinin yapımını kısa süre sonra takip etti.

Enka Kariyer

Çeşitli ülkelerdeki en gelişmiş ve en karmaşık projeleri tasarlıyor, inşa ediyor ve sürdürüyoruz. Her projeyi ENKA'nın üstlendiği ve çözdüğü küresel bir meydan okuma olarak görüyoruz. Bu nedenle ENKA çalışanları, karmaşık projelerini güvenli ve en yüksek kalitede yürütmek için günümüzde kullanılan araç ve sistemleri geliştirmede etkili olmuştur.

Bir birey olarak, takım çalışmasına değer veriyorsanız ve kariyerinizde meydan okumak istiyorsanız ve ENKA'nın proje yürütmesini yeni bir seviyeye taşımasına yardım ediyorsanız, kariyerinizi birlikte oluşturmak için bize katılın.

Enka İnşaat iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan uçar
Ramazan uçar - 13 ay Önce

Yurd dışında çalışmak istiyorum bölümün kaĺıp demir duvar beton dökümü dur saygılar

Kenan yavuz
Kenan yavuz - 12 ay Önce

İskele ve sıhhi su tesisatı yurt dışında çallışmak istiyorum daha önce de Libya avbari santralinde çalıştım.

Ercan gultekin
Ercan gultekin - 10 ay Önce

Meraba duvarcı kalasıyım daha önceden libyada 3 defa çalıştım 0544 332 01 27 saygilar