Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Estaş İş Başvuru Formu 2019

Estaş İş Başvuru Formu 2019

0
PAYLAŞ

Uzun yıllardır Türkiye’de hizmetlerine devam etmekte olan Estaş şirketi kariyer sayfası aracılığı ile iş başvuru formu yayınlamıştır. Şirketin yayınlamış olduğu iş başvuru formundan faydalanmak isteyen adaylar ilgili formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

1977 yılında kurulan ESTAŞ, Türkiye’nin ilk ve en büyük kam mili üretim tesisidir. İlk yıllarda yedek parça piyasası için üretim yapan ESTAŞ, 1979 yılından itibaren ana sanayi firmaları (OEM) için de kam mili üretmeye başlamıştır. Bugün yurt içi ve yurt dışında 16 otomotiv araç üreticisi motorlarında ESTAŞ kam millerini kullanmaktadır. Orijinal parça üreticisi olmanın yanı sıra ESTAŞ, 40 ülkenin yedek parça piyasasına kam mili ihraç etmektedir. ESTAŞ’ın üretim programında dünya genelinde yaygın 2500 ün üzerinde araç ve cihaz motoruna ait kam mili bulunmaktadır.ESTAŞ üretimini, 971 çalışanı ile döküm ve kam mili üretim fabrikalarının 60.000 m² kapalı, toplamda 112.000m² alanda entegre bir şekilde organize olduğu Sivas’ta yapmaktadır.

Adaylar iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurarak iş başvurusunda bulunmalıdırlar. https://www.estas.com.tr/insan-kaynaklari.phpSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here