Eti Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı

Eti, yarım asırdan fazla bir süredir tat alma yolculuğuyla her zaman yeni bir temel oluşturuyor, Eti, yeni lezzet çeşitliliği ile yıll

Eti Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı
Eti, yarım asırdan fazla bir süredir tat alma yolculuğuyla her zaman yeni bir temel oluşturuyor, Eti, yeni lezzet çeşitliliği ile yıllar boyunca atıştırmalıklar kategorisine farklı bakış açıları ve benzersiz yeme deneyimleri sunuyor. Eti, yenilikçi yaklaşımıyla her zaman tüketici davranışını değiştiren ve sektörü geliştiren bir marka olmuştur. Eti personel alımı ilanlarından yararlanmak ve iş ilanlarına başvuruda bulunmak için haberimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Tüm atıştırmalıkların Türkiye'nin atıştırmalık endüstrisinin önde gelen markalarından biri olarak sevilen ve sevilen Eti, ülkesinde türünün ilk örneği olan ve ilk bebek bisküvisi de dahil olmak üzere günlük hayatın vazgeçilmez tadı haline gelen birçok ürün teklif etti. ilk sindirim bisküvi, ilk paketlenmiş tost, ilk dilimlenmiş kek, ilk nemli kek ve ilk glütensiz bisküvi.

Şu anda bisküvi, çikolata ve çikolata ürünleri, gofretler, krakerler, kekler ve pastalar, sağlıklı ve sindirim ürünleri, kahvaltı ürünleri, dondurulmuş ürünler, soğutulmuş atıştırmalıklar ve bebek ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerin üretimini yapan Eti, 430.000'de sekiz üretim tesisine sahip Eskişehir, Bozüyük, Konya ve Craiova, Romanya 'da toplam metrekare alanı.

Eti, Türkiye'nin en büyük 30 sanayi şirketinden biri olarak yaklaşık 7.000 kişiye sağladığı istihdam imkânıyla,% 100 yerli sermaye ile ülkesini küresel pazarlarda başarıyla temsil eden güçlü bir Türk markası olarak öne çıkmaktadır.

Eti, tüketicileri ile duygusal bir bağ kurmayı başarabilen nadir markalar arasında yer aldı ve sadece gıda endüstrisinde değil, aynı zamanda unlu mamuller ve çikolata endüstrisinde modern teknolojinin kullanımıyla unlu mamullerin geliştirilmesinde de önemli bir rol oynadı. ekmek ve üretim teknolojisinin geliştirilmesinde.

Türkiye'de modern bisküvi makinası üretim teknolojisinde lider firmalardan biri olan Eti, günümüzde büyük bir üretim sektörü haline gelen endüstriyel kek üretimine de öncülük etmiştir. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Eti Kek Fabrikası, dünyanın en büyük üretim teknolojisi ile donatılmış, dünyanın en büyük kek üretim tesislerinden biridir. Eti'ye kendi teknolojisini üretme gücü sağlayan Eti Makine, yeni ürün ve otomasyon sistemlerinin geliştirilmesi için üretime ek olarak Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.

Eti'nin kurucusu Firuz Kanatlı'nın “medeniyet savaşı” olarak nitelendirdiği TPM (Toplam Verimlilik Yönetimi), 2003 yılında Eti'de fabrika yönetimi yaklaşımı olarak benimsendi ve birçok başarı getirdi. Eti, bu yönetim yaklaşımının çalışanları tarafından planlanan, çalışkan ve ısrarcı bir şekilde uygulanması sayesinde, Japonya Bitki Bakım Enstitüsü (JIPM) tarafından 17 kez “TPM Ödülleri” aldı. Eti, yıllarca güçlü markalarının birçoğuyla da birçok ödül kazandı. Eti, Capital Magazine tarafından “Türkiye'nin En Favori Şirketleri” listesinde bisküvi ve çikolata endüstrisi kategorisinde ilk defa birinci oldu.

Sosyal sorumluluk yaklaşımını benimseyen Eti, kültür, sanat, çevre ve sağlıklı yaşam alanlarında çeşitli sürdürülebilir ve farklı projeler hayata geçirmiştir. Eti, kentin sosyo-kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yıllarca süren yatırımlarla, şirketin doğduğu ve dünyaya açıldığı Eskişehir şehri için birçok alanda çeşitli fırsatlar sunmuştur.

Eti, global pazarlardaki rekabet gücü, yenilikçi bir bakış açısı ve kendi üretim teknolojisi ile birleştiğinde, yarım asırlık tecrübenin yanı sıra en kaliteli, yenilikçi ve eşsiz lezzetleriyle zevk ve mutluluk getirmeye devam ediyor.

Eti Şirketler Grubu İş İlanları ( açık kadrolar ilgili kariyer adresinde farklılık gösterebilir. )

  • Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni

  • Kalite Güvence Teknisyeni-Konya

  • Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya)

  • Mekanik Bakım Teknisyeni

  • Güvenlik Görevlisi-Eskişehir

  • Güvenlik Görevlisi- İstanbul

  • Satış Teknik Destek Memuru


Eti iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 06:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Acil işe ihtiyacım var şöför olarak

Ali
Ali - 11 ay Önce

İş ariyorum agir vasıta şöförüyüm 0545 559 1063