Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

6 Mart 2019 Çarşamba 22:11:35

Eti Personel Alımı Yapacak

Eti gıda firması üçüncü taraf kariyer adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadrolarda alımlar ya

Eti gıda firması üçüncü taraf kariyer adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadrolarda alımlar yapacak olup başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilgili kadrolara başvurularını yapabileceklerdir.

Eti gıda şirketinin personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar şirketin kariyer adresine giderek ilanları incelemeli, ilgili siteye üye girişi yapmalı ve başvuru şartlarını takibinden sonra ilanlara başvuruda bulunabileceklerdir. Hangi alanlara alım yapılacak?

ALINACAK KADROLARDAN BAZILARI

Depo operasyon lideri, otomasyon mühendisi, mekanik bakım teknisyeni, tesisat bakım teknisyeni, arge mühendisi gibi kadrolara alım yapılacaktır. Belirtilmiş kadrolar değişiklik gösterebilmektedir.

Adaylar ilgili kadrolara iş başvurusunda bulunmak için ilanlar içerisinde belirtilmiş başvuru şartlarını, eğitim seviyesini ve diğer bilgileri taşıdığından emin olmalı ve bu bilgilerin incelemesinden sonra kariyer adresine üye olarak veya üye girişi yaparak alınacak kadrolara başvuruda bulunabilirler. Her bir kadronun alım şartları birbirinden farklılık göstermekte olup hangi kadroya başvuruda bulunmak istiyorsanız ilgili kadroya giriş yaparak incelemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Adayların ilgili ilanlara ulaşabilmesi için https://goo.gl/YP1mTE adresini kopyalayıp tarayıcılarını yapıştırmaları gerekmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı