Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Eti şirketler grubu personel alımı yapacak

Eti şirketler grubu personel alımı yapacak

0
PAYLAŞ

Eti gıda şirketi 1 kişilik tesisat bakım teknisyeni alımı yapacağını duyurdu. Bu kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da ilanı bulunan Eti’nin bünyesine katılmak isteyen adaylar haberimizden bilgi edinebilirler.

Eti gıda şirketi Eskişehir ilinde görevlendirmek üzere tesisat bakım teknisyeni alımı yapacak. Adayların teknik ve endüstri meslek liselerinden ya da MYO doğalgaz, tesisat ya da iklimlendirme bölümlerinden mezun olmuş olması istenmektedir. Ayrıca adayların en az 2 sene deneyimli olması aranan şartlar arasında bulunmaktadır.

Adayların sıhhi tesisat elemanları bilgisine sahip olmasının yanı sıra kazan işletme sertifikasının da olması istenmektedir. Tesisat bakım teknisyeni adaylarının vardiyalı çalışması ve askerlik işlemlerinin tamamlanmış olması istenmektedir.

Toplamda bu kadro için 1 personel alınacak olup başvuru için https://goo.gl/M4RWmG adresine giderek üye olmalı veya üye girişi yaparak ilanı inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Farklı kadrolarda da personel alım ilanları yayımlayan ETİ şirketler grubunun diğer ilanlarını yine aynı adresten ulaşabilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here