File ve Bim Market Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı

Bim marketin çatısı altında faaliyetlerine devam etmekte olan File Market aynı kariyer sayfası üzerinden verdikleri ilanlar doğrultusunda personel alımı yapacaklarını açıkladı. Alım yapılacak kadro detayları, alıma ilişkin bilgiler ve diğer detaylar haberimizde yer almaktadır...

File ve Bim Market Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı
File ve Bim market personel alımı yapacağını açıkladı. Perakende sektöründe hizmet sunan iki market File ve Bim marketler zinciri farklı kadrolarda personel alımı yapacaklarını kariyer adresi üzerinde duyurdu. Uzun yıllardır sektörde hizmet sunan Bim marketin bünyesinde bulunan File market birçok kadro için personel alımı yapacak olup, aynı şekilde Bim markette farklı kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etti. İşte File ve Bim marketin alım yapacağı kadrolar...

FİLE MARKETİN ALIM YAPACAĞI KADRO DETAYLARI!

File marketin alacağı kadrolar ise Taze gıda personeli, gıda mühendisi, mağaza mal kabul personeli, unlu mamüller personeli, Çanakkale taze gıda personeli, meyve ve sebze personeli, Silivri bölge taze gıda personeli, Büyükçekmece bölge şarküteri personeli, Kağıthane bölge taze gıda personeli, Avcılar bölge taze gıda personeli gibi kadrolar için File market personel alımı yapacaktır.

BİM MARKETİN ALIM YAPACAĞI KADRO DETAYLARI NEDİR?

Bim marketler zincircinin alım yapacağı kadrolar ise; bölge sorumlusu, mağaza müdür ve müdür yardımcıları, Zeytinburnu bölge taze gıda personeli, depo personeli, Van depo personeli gibi kadrolar için personel alımı yapacaktır.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK BÖLGELER NEDİR?

Van, Antalya, İstanbul, Ankara, Bursa, Kırklareli ( Lüleburgaz ), Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ( Çorlu ), Zonguldak ( Karadeniz Ereğli ), Çanakkale merkez, Edirne merkez, Bilecik merkez, Sakarya gibi bölgelerden personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

BAŞVURU AŞAMALARI NASIL OLACAK?

Bim ve File market'in kariyer sayfası aynı olduğu için başvuru sağlamak isteyen adaylar https://www.kariyer.net/firma-profil/bim-birlesik-magazalar-a-s-1888-9746 adresine giderek güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

Kaynak: İşin Olsa
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 01:32


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER