Filli Boya Personel Alımı İlanı 2019-Elektrik bakım ve otomasyon teknisyeni!

Filli Boya 2019 yılı için personel alımı ilanı yayımlanmıştır. Elektrik bakım ve otomasyon teknisyeni kadrosu için alım yapacak olan şirketin başvuru şartları ve diğer aday kriterleri haberimizde yer almaktadır.

Filli Boya Personel Alımı İlanı 2019-Elektrik bakım ve otomasyon teknisyeni!

Filli Boya 2019 yılı için elektrik bakım ve otomasyon teknisyeni alımı yapacağını ilan etmiştir. Uzun yıllardır boya sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan Filli boya'da görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri alabilirler.

İlan Detayları

Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Lisesi mezunu,  En az 2-3 yıl bakım tecrübesine sahip olmak, Elektrik tesisatı ve bakımı konusunda deneyimli ve bilgili, Pnömatik, elektronik sistem arızalarına müdahale edebilecek, Temel seviye PLC ve Scada bilgileri Vardiyalı çalışabilecek,  İş güvenliği kuralları hakkında bilgi sahibi olmak, İletişim kurabilme, yüksek takım çalışması, yüksek başarı, analitik düşünme, Balıkesir'de veya çevresinde ikamet edebilir,

Bakım ve iş emniyeti talimatlarına uygun bakım ve onarım işlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapmak, Özerk, planlı, tesadüfi ve tahmine dayalı bakım faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesi istenecektir.Başvurular için Filli Boya resmi kariyer adresine gitmeniz ve güncel iş ilanlarını takip ederek üye girişi yaptıktan sonra başvuru aşamasına geçebilirsiniz. https://goo.gl/j7bCyg adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


>>>Facebook için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 16:15
YORUM EKLE