Hastavuk Personel Alımı ve İş İlanları 2019

HasTavuk, 1972 yılında Bursa'da kurulmuş ve kümes hayvanlarının her alanında çalışmaktadır; ebeveyn yumurtalarından tabaka ve pili

Hastavuk Personel Alımı ve İş İlanları 2019
HasTavuk, 1972 yılında Bursa'da kurulmuş ve kümes hayvanlarının her alanında çalışmaktadır; ebeveyn yumurtalarından tabaka ve piliç civcivlerine; pulletlerden ve yemlerden tavuk eti üretimine kadar geniş üretim yelpazesine sahiptir. Sizlerde Hastavuk iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgi edinerek iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizden bilgi edinebilirsiniz.
Hastavuk İnsan Kaynakları İlkeleri

İnsanları, rekabetçi bir ortamda şirketleri lider konumda tutan en önemli unsurdur. Hastavuk ekiplerde ve “biz” farkındalığı ile ilerledikçe; konunun önemini bilmek ve çalışmalarını bu yöne yönlendirmek; gücünün çalışanlarından geldiğini kabul eder.

Kaliteli ürün üretme ve müşteriyi eğitme bilinci olan bu ekip; sektöre hizmet eden ve her alanda müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan, içinde taşıdığı dinamikler; yeni personeli gerekli mülakat prosedürleri ile test eder ve insan ilişkileri yönetimi düzenlemelerine uygun olarak yetenek analizi testleri yapar.

“Uygun işe uygun personel” felsefesine göre hareket etmek; iş tanımlarında ve Hastavuk yetkinlik haritasındaki özelliklere göre yeni çalışanlar işe alınır; yeni personel oryantasyon eğitimi insan kaynakları politikalarına uygun olarak yapıldıktan sonra yeni çalışanlar değerlendirilmekte ve işe alınmaktadır.

Performans değerlendirme ve kariyer planlama sistemi Hastavuk'ta ve buna göre uygulanır; çalışanlar, bölüm hedeflerini gerçekleştirme hızlarına ve yetkinliklere dayalı sonuçlara göre kendi performanslarını değerlendirirler. Her şeyin hızla değiştiği günümüzün değişim ve gelişme sürecinde, hayatta kalacak şirketler değişime uyum sağlayacak şirketler olacaktır. Bunun için gerekli olan en önemli unsur bilgidir. Bu sadece eğitim ve eğitimli işgücü ile mümkündür.

Bu amaçla şirketimizde teknik ve kişisel gelişim eğitimleri düzenleyerek şirket hedeflerine ulaşmayı ve çalışanlarımızı kariyer planlarına ulaşmalarında desteklemeyi; HasTavuk'ta ise bu felsefe insan ilişkileri ilkemiz olarak uygulanmaktadır. İnsan Kaynaklarının gelişmenin ve lider olmanın temeli olduğu bilinciyle, hedeflerimize sizlerle ulaşmaktan mutluluk duyacağız.
Hastavuk Hakkında

Türkiye'nin katman civcivlerinin % 70'ini üreten HasTavuk, kuluçkahane kapasitesi ile Avrupa ve Türkiye'de tek çatı altındaki en büyük ana borsa şirketidir.

HasTavuk, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile; Yeni bir ülkeye hayvan ihracatı yapan ilk ülke olma, daha önce hiç girilmeyen pazarlara girme ve kendi alanında en yüksek ihracat oranına sahip olma onuruna sahiptir.

HasTavuk, alanındaki başarısını kazandığı kalite ve başarı ödülleri, üretilen kaliteli ırklar ve elde edilen müşteri memnuniyeti ile belgelendirmiştir.

HasTavuk, ülke ekonomisine kattığı değer için birçok kurum ve kuruluş tarafından birçok kez ödüllendirildi; kalitesi ve olağanüstü başarısıyla birçok kez Türkiye'ye Mükemmellik Ödülü kazandıran tek şirkettir.

Hastavuk iş ilanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 18:04
YORUM EKLE