Havelsan farklı kadroları için Personel Alımı Yapıyor! Personel Alımı 2019

Havelsan personel alımı yapıyor! 1982 yılında kuruluşundan bu yana HAVELSAN, Komuta Kontrol Sistemleri, Kaynak Yönetimi, Simülatörl

Havelsan farklı kadroları için Personel Alımı Yapıyor! Personel Alımı 2019
Havelsan personel alımı yapıyor!

1982 yılında kuruluşundan bu yana HAVELSAN, Komuta Kontrol Sistemleri, Kaynak Yönetimi, Simülatörler ve Aviyonik Sistemler gibi tematik alanlarda birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. HAVELSAN, savunma sektöründe lider bir BT ve Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

Ankara tesislerine ek olarak HAVELSAN, ODTÜ Teknopark kampüsü içerisinde teknoloji üretimi ve Ar-Ge faaliyetleri için yeni tesislerinde çalışmaya başlamıştır. Mühendisliğin bir personel yapısı vardır.

HAVELSAN, Müşteri Odaklı Büyüyen Büyüme 2003 stratejisi yerine, seçilmiş eleştirel tematik alanlarda Uzmanlaşma Derinleştirme stratejisini benimsemiştir.

Ürün yöneticisi: Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri veya İstatistik Bölümü mezunu, En az 3 yıllık ürün yönetimi veya proje yönetimi tecrübesine sahip olmak, En az 5 yıllık savunma sanayi veya siber güvenlik tecrübesine sahip olmak, Tercihen bir Ürün Yönetimi Sertifikası ile,
Kolay ve yapıcı iletişim, Sektördeki teknolojik yenilikleri ve alanındaki gelişmeleri yenilikçi bakış açısıyla takip edebilecek, Ürünle ilgili tüm aktivitelerin zamanında ve diğer birimlere uygun olarak gerçekleştirildiğinden emin olun, Doğru zamanda doğru kararları verebilmek için analitik düşünebilme yeteneğine sahip olmak, Koordinasyon gerektiren alanlarda gerekli eylemleri gerçekleştirin.

Yazılım Mühendisi: 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği veya üniversitelerin ilgili bölümleri, En az 2 yıl iş tecrübesi, Bilgisayar ağları ve protokollerinde deneyimli, Unix / Linux işletim sistemi yönetiminde deneyim, Kabuk betikleme (Powershell veya Python) yaşandı, Java ve JavaScript deneyimine sahip olmak, DevOps, Sürekli Teslimat ve Sürekli Dağıtım, Kaynak kontrol sistemlerinin kullanımında deneyim (Jump vs ...), Yazılım Yapılandırma Yönetimi hakkında bilgi, Açık kaynak teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmak, Docker teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmak, Microservis mimarileri hakkında deneyimlenmesi tercih edilir.

Donanım mühendisi: Üniversitelerin Havacılık, Uçak, Elektronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Uçak uçuş kontrol sistemleri, yük kontrol ve hareket sistemleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen MATLAB-Simulink, En az 3 yıl benzer iş tecrübesi var, İngilizcenin iyi emri, Araştırma ve öğrenim için yüksek motivasyon,
Takım çalışması, Askerlikle en az 3 yıl ilişki yok, Tercihen bir yüksek lisans veya doktora derecesi ile, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan.

İlan detayları için https://goo.gl/A9kiCH adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


>>>Facebook için TIKLAYIN 
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 22:33
YORUM EKLE